Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dillian WhyteGetty Images / James Chance / Na zdjęciu: Dillian Whyte

Dillian Whyte sugeruje, że następnym rywalem Anthony'ego Joshuy będzie Jarrell Miller

Jakub Madej
Jakub Madej
Wszystko wskazuje na to, że kolejnym przeciwnikiem Anthony'ego Joshuy będzie pogromca Tomasza Adamka. Dillian Whyte zdradził, że nikt nie kontaktował się z nim w sprawie walki, dlatego też z mistrzem zmierzy się prawdopodobnie Jarrell Miller.

Nie ustają spekulacje na temat tego, kto będzie najbliższym rywalem Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO). Na początku stycznia promotor Brytyjczyka zdradził, że nikt z obozu Deontaya Wildera nie odpowiedział na wiadomości i telefony. Na walkę z Tysonem Furym w najbliższym czasie również nie ma co liczyć, dlatego też prawdopodobnym rywalem Joshuy może być pogromca Tomasza Adamka i Mariusza Wacha.

Nieco więcej na ten temat zdradził Dillian Whyte (25-1, 18 KO), który również był wskazywany jako jeden z potencjalnych przeciwników niepokonanego Brytyjczyka.

- Nie mam pojęcia co się dzieje. Spodziewałem się, że on i jego zespół skontaktują się ze mną. Z Eddiem nie spotkam się na pewno w ciągu najbliższych dwóch tygodni, więc to nie jest wystarczający czas, aby przygotować się do tego typu walki - powiedział Dillian Whyte w rozmowie z IFLTV.

"Big Baby" w 2018 roku stoczył trzy udane pojedynki, w których pokonał przed czasem Tomasza Adamka i Bogdana Dinu, a decyzją sędziów odprawił Johanna Duhaupasa. Wcześniej Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) kończył ciosami między innymi Mariusza Wacha, Geralda Washingtona i Freda Kassiego.

- Z tego co słyszałem, Joshua będzie się bił z Millerem w Madison Square Gardem, więc zobaczymy. To jest mały świat, a we wszystkim, co usłyszysz w boksie, zwykle jest sporo prawdy - zdradził Whyte.

Jeszcze w grudniu 2018 roku pojawiły się informacje o przeniesieniu kwietniowej gali ze stadionu Wembley w Londynie do Stanów Zjednoczonych. Tam Joshua miałby stoczyć swoją pierwszą walkę przed amerykańską publicznością. Oficjalną informację poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni.

ZOBACZ WIDEO: Maciej Kawulski: Ostatnia walka Chalidowa? Odbędzie się w styczniu... w kinach [2/4]

Z kim powinien zmierzyć się Anthony Joshua?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • Mariusz Mariusz Zgłoś
  Sprawa jest prosta. Joshua wie już, że jest najlepszy. Wilder też już to wie. Dlatego obóz Wildera będzie odwlekał unifikację póki się da, a Joshua będzie musiał upolować,
  Czytaj całość
  zmusić do walki Wildera. Także J. Miller w MSG to idealna zagrywka, najlepiej jeszcze przed ogłoszeniem rewanżu DW vs TF. Ameryka zobaczy kto to A.J. i w Las Vegas w czerwcu albo Wembley walka unifikacyjna do jednej bramki za 100mln. Oczywiście pojedynek z Jarellem zapowiada się boksersko świetnie.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL