Najnowsze Wyniki/Kalendarz
 Carlos Takam i Dereck Chisora Getty Images / Ben Hoskins / Carlos Takam i Dereck Chisora

Carlos Takam chce rewanżu z Dereckiem Chisorą. Menedżer liczy na stadion Wembley

Jakub Madej
Jakub Madej
Brytyjscy kibice na długo zapamiętają brutalny cios, którym Dereck Chisora posłał Carlosa Takama na deski. Pół roku po przegranej pięściarz urodzony w Kamerunie domaga się rewanżu.

Do walki z Dereckiem Chisorą (29-9, 21 KO), Carlos Takam (36-5-1, 28 KO) wyszedł po przegranej przez nokaut z Anthonym Joshuą. 38-letni pięściarz zaliczył więc dwie przegrane przez nokaut na przestrzeni zaledwie dziewięciu miesięcy. Reprezentant Francji domaga się jednak walki rewanżowej, do której jest mocno zmotywowany.

- To prawda, chcę rewanżu. Z całym szacunkiem do Derecka, pierwsza walka była wypadkiem. To się zdarza. Jeśli Dereck chciałby zawalczyć raz jeszcze, nie zakończy się to w ten sam sposób. Naprawiłbym to, co wtedy miało miejsce - powiedział Takam w rozmowie z telewizją Sky Sports.

Takam potrzebował zaledwie pięciu miesięcy, żeby powrócić do ringu po przegranej z Chisorą. Na gali zorganizowanej 22 grudnia 38-latek pokonał przez techniczny nokaut Senada Gashiego. Podczas tego samego wydarzenia "Del Boy" przegrał przed czasem z Dillianem Whytem.

- Rewanż z Chisorą ma sens, ponieważ pierwsze starcie było niesamowite. Stadion Wembley byłby perfekcyjny. Anthony Joshua jest jedynym pięściarzem, który może wystąpić tam w walce wieczoru, więc musimy poczekać - zdradził menedżer Takama, Christian Cerchi.

ZOBACZ WIDEO: Joanna Jędrzejczyk: Ciężko jest być cały czas na topie. Presja ludzi jest ogromna

Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Carlosa Takama z Dereckiem Chisorą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL