WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Odmieniony Adam Kownacki zaprezentował się kibicom na treningu medialnym (wideo)

Jakub Madej
Jakub Madej
Jak zapowiadał, tak zrobił. Adam Kownacki stracił na wadzę przed starciem z Geraldem Washingtonem ponad 3 kg, co zdecydowanie może wpłynąć na jego formę podczas sobotniego pojedynku.

Na trzy dni przed wielkim pojedynkiem w Nowym Jorku, Adam Kownacki (18-0, 14 KO) zaprezentował się kibicom i dziennikarzom na treningu medialnym. Wszyscy od razu zauważyli zmianę w wyglądzie Polaka, który wyraźnie stracił na wadze podczas przygotowań do pojedynku z Geraldem Washingtonem (19-2-1, 12 KO).

Dla pięściarza urodzonego w Łomży sobotnie starcie będzie kolejnym krokiem do walk o tytuły mistrzowskie. 29-latek w 2018 roku odniósł ważne zwycięstwa pokonując Iago Kiladzego oraz Charlesa Martina. Wcześniej Polak odprawiał przed czasem między innymi Artura Szpilkę, Joshuę Tuftego czy Jessego Barbozę.

"El Gallo Negro" wejdzie do ringu po ubiegłorocznym zwycięstwie decyzją sędziów z Johnem Wesleyem Nofire'em. Wcześniej Washington poniósł jednak dwie porażki - najpierw został znokautowany przez Deontaya Wildera, a zaledwie pięć miesięcy temu powstrzymał go Jarrell Miller.

Podczas środowego treningu medialnego 36-letni Amerykanin nie zamierzał prezentować kibicom i dziennikarzom swojej formy. Washington lekko się poruszał, zapowiadając pokonanie Polaka.

Czy Adam Kownacki pokona Geralda Washingtona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL