Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof WłodarczykWP SportoweFakty / Piotr Jagiełło / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk

Kolejna odsłona gali Knockout Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof Włodarczyk

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
23 marca czekają nas kolejne bokserskie emocje. W tym dniu odbędzie się szósta edycja gali Knockout Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Zapowiadana gala odbędzie się w Łomży. Poprzednie edycje jak i ta transmitowane będą przez telewizję TVP Sport a główne walki gali pokaże TVP 1. Główną atrakcją gali będzie 62. występ na zawodowym ringu Krzysztofa Włodarczyka. Rywal byłego dwukrotnego mistrza świata w wadze junior ciężkiej nie jest jeszcze znany. Piotr Jagiełło z TVP Sport informuje jednak, że negocjacje są już właściwie sfinalizowane i zostały do ustalenia tylko detale.

"Diablo" w 2018 roku roku stoczył trzy pojedynki, wszystkie zwycięskie. Polak mierzył się z Adamem Gadajewem, Olanrewaju Durodolą oraz Alem Sandsem. W planach Włodarczyka w najbliższym czasie jest pojedynek o pas mistrza Europy z Tervelem Pulewem.

Kolejnymi pięściarzami którzy wystąpią na gali będą Fiodor Czerkaszyn, Przemysław Zyśk oraz Mateusz Tryc. Pierwszy z nich jest uważany za jeden z największych talentów stajni Knockout Promotion. Ukrainiec mieszkający w Polsce stoczył na zawodowym ringu jedenaście walk, z czego siedem z nich zakończył przed czasem.

Dla Zyśka będzie to dziesiąta walka w karierze, natomiast dla Tryca, który niedawno związał się z grupą promotorską Andrzeja Wasilewskiego będzie to siódma potyczka.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): widowiskowy nokaut "latającym kolanem"

Czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk powinien kontynuować karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL