Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej SulęckiNewspix / Marcin Szymczyk / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki

Ważny krok w karierze Macieja Sulęckiego. Podpisał kontrakt na trzy walki

Karol Wasiek
Karol Wasiek
To może być przełom w karierze Macieja Sulęckiego. Polski pięściarz podpisał kontrakt na trzy walki z platformą internetową DAZN. Najbliższy pojedynek odbędzie się 15 marca w Filadelfii.

Informację o podpisanym kontrakcie z platformą internetową DAZN ogłosił w trakcie programu "Ring" w TVP Sport Andrzej Wasilewski.

- Udało nam się dojść do porozumienia z Eddiem Hearnem na trzy walki. Maciek ma je stoczyć w ciągu 14 miesięcy, co daje mu regularność walk co 4-5 miesięcy - mówił promotor polskiego pięściarza.

Maciej Sulęcki do ringu wyjdzie 15 marca. Polak zmierzy się z Gabrielem Rosado i jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Kurs na zwycięstwo polskiego pięściarza wynosi obecnie około 1.2, gdy w przypadku jego rywala sięga nawet 4.00.

29-latek dzięki wygranej z Rosado może otworzyć sobie drzwi do walki mistrzowskiej z Demetriusem Andrade bądź Robem Brantem. - Opcje w tym kontrakcie są różne, ale na tym poziomie i przy tych gażach, możemy być pewni, że jeśli Maciek wygra z Rosado, to kolejni zawodnicy będą co najmniej tak samo mocni, a najpewniej jeszcze lepsi sportowo - poinformował Wasilewski.

Zobacz także: Gabriel Rosado chce znokautować Macieja Sulęckiego. "Jestem najlepszą wersją siebie"


ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): widowiskowy nokaut "latającym kolanem"

Czy Maciej Sulęcki pokona Gabriela Rosado?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL