Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam BalskiNewspix / Łukasz Sobala / Press Focus / Na zdjęciu: Adam Balski

Adam Balski nie zawalczy w Katowicach. "Zdrowie jest jedno"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jeden z czołowych polskich pięściarzy, Adam Balski (13-0, 8 KO) nie zawalczy na gali MB Boxing Night w katowickim Spodku, 6 kwietnia. 28-latek zamierza nie ryzykować swojego zdrowia i podda się długotrwałej rehabilitacji.

Adam Balski miał być jedną z gwiazd gali organizowanej przez Mateusza Borka. Pięściarz pochodzący z Kalisza jest niepokonany na zawodowym ringu i zwyciężył wszystkie z 13 pojedynków. 

W ostatnim występie, 22 grudnia 2018 w Radomiu, Balski pokonał po dramatycznej walce Siegieja Radczenkę. Wcześniej jego wyższość musieli uznać również m.in. Denis Graczew, Demetrius Banks czy Walery Brudow. 

- Przez jakiś czas będę wyłączony z treningów i nie wiem, kiedy znowu będę walczył. Zdrowie jest jedno i muszę się ponaprawiać, przejść okres rehabilitacji zanim wrócę do treningów - wyznał Adam Balski

Zobacz także: Duża szansa przed Dereckiem Chisorą 

Jednocześnie utalentowany bokser podziękował swojemu menadżerowi za zorganizowanie pieniędzy na rehabilitację. - Dziękuję menadżerowi Patrykowi Kieliszewskiemu za zorganizowanie firm, które pomogły w kosztach zabiegu i leczenia - dodał. 

Podczas MB Boxing Night "Ostatni Taniec" do ringu wyjdą m.in. Mariusz Wach, Robert Parzęczewski czy Damian Jonak. Gala w katowickim Spodku ma być również miejscem zakończenia sportowej kariery przez Tomasza Adamka. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia, a transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport. 

Zobacz także: Maksim Własow nie daje szans Krzysztofowi Głowackiemu 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): widowiskowy nokaut "latającym kolanem"

Czy Adam Balski w przyszłości stanie do walki o mistrzostwo świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL