Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław Runowski kontra Twaha KidukuMateriały prasowe / Na zdjęciu: Przemysław Runowski kontra Twaha Kiduku

Przemysław Runowski powraca na ring. Na horyzoncie duża walka we Francji

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Andrzej Wasilewski poinformował, że jeden z najlepszy polski pięściarz kategorii półśredniej, Przemysław Runowski (17-0, 3 KO) może powrócić na ring 16 marca. Polak ma zawalczyć we Francji z cenionym rywalem.

Runowski jest niepokonany na zawodowym ringu. 24-latek z Damnicy w ubiegłym roku stoczył tylko jedną walkę. Na gali w Wałczu, w maju, wygrał przez dyskwalifikacje z Siergiejem Huliakiewiczem. Później jego drogi z grupą promotorską Andrzeja Wasilewskiego się rozeszły. 

Założyciel Knockout Promotions na Twitterze poinformował jednak fanów, że doszedł do porozumienia z Przemysławem Runowskim i zaoferował mu pojedynek we Francji, 16 marca. "Runowski przeprosił za błędy, za to, że dał się komuś podpuścić i manewrować przeciwko Knockout Promotions. Prosił o walkę, wiec dostał natychmiast propozycję ciekawej walki 16 marca we Francji" - napisał Andrzej Wasilewski.

Zobacz także: Andrzej Fonfara o zakończeniu kariery 

"Kosiarz" wygrał wszystkie z dotychczasowych 17 zawodowych walk. Runowski większość ze swoich starć rozstrzygał dopiero po decyzjach sędziów. Jego wyższość musieli uznać m.in. Felix Lora, Mykola Vovk czy Alain Chevret.

Zobacz także: Jarrell Miller kolejnym rywalem Joshuy 

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 101. Rafał Marton o wypadku z Małyszem: Życie przeleciało nam przed oczami

Czy Przemysław Runowski to materiał na kolejnego polskiego mistrza świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL