Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Abbie Parr / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof Włodarczyk poznał nazwisko kolejnego rywala. Kibice będą zaskoczeni

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Nieznany szerszej publiczności Alexandru Jur (18-2, 7 KO) został przeciwnikiem Krzysztofa Włodarczyka (56-4, 39 KO). Pojedynek został walką wieczoru gali Knockout Boxing Night 6.

Przez statystyczny portal Boxrec Jur uznawany jest za najlepszego zawodnika kategorii wagi junior ciężkiej w swoim kraju, jednak na tle świata prezentuje się bardzo słabo. Notuje się go na odległej, 72. pozycji.

Zobacz także: Robert Parzęczewski zmierzy się z byłym mistrzem świata!

Pięściarskie doświadczenie Rumun zdobywał w Belgii. Wygrał piętnaście walk z rzędu, mierząc się przede wszystkim z journeymanami. Passę triumfów zakończył w czerwcu 2017 w Gabonie, gdy pokonał go Taylor Mabika.

Od tamtej pory walczył czterokrotnie, z czego trzy razy wygrał. Najcenniejszy był triumf nad Finem Juho Haapoją, ale pozytywny występ zamazał wstyd po błyskawicznym nokaucie z rąk Dmitrija Kudriaszowa.

Z kolei "Diablo" w 2018 roku roku stoczył trzy pojedynki, wszystkie zwycięskie. Polak mierzył się z Adamem Gadajewem, Olanrewaju Durodolą oraz Alem Sandsem.

Walka odbędzie się 23 marca w Łomży podczas kolejnej gali zorganizowanej przy współpracy Knockout Promotions z Telewizją Polską.

Zobacz także: Anglicy planują hit wagi ciężkiej. Dereck Chisora może zmierzyć się z byłym mistrzem świata 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): widowiskowy nokaut "latającym kolanem"

Czy Jur to dobry rywal dla Włodarczyka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

 • --iki-- Zgłoś
  bum buma bumem pogania :)
  • Roch Kowalski Zgłoś
   Na początku. "Nieznany szerszej publiczności Alexandru Jur (18-2, 7 KO) został przeciwnikiem Krzysztofa Włodarczyka (56-4, 39 KO). Pojedynek został walką wieczoru gali Knockout Boxing
   Czytaj całość
   Night 6."Na końcu. "W planach Krzysztofa Włodarczyka w najbliższym czasie jest pojedynek o pas mistrza Europy z Tervelem Pulewem.Walka odbędzie się 23 marca w Łomży podczas kolejnej gali zorganizowanej przy współpracy Knockout Promotions z Telewizją Polską.To będzie walczył z dwoma bokserami panie pismak????
   • Mirosław Orłowski Zgłoś
    I znowu się rozczarowałem rywalem dla Włodarczyka
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL