Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz BorekNewspix / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Trylogia na gali Mateusza Borka. Znamy nazwiska kolejnych zawodników

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Do trzeciej walki pomiędzy Mateuszem Rzadkoszem (9-0-1, 3 KO) a Tomaszem Gromadzkim (9-1-1, 3 KO) dojdzie na gali organizowanej przez Mateusza Borka. Pojedynek zakontraktowany jest na osiem rund i odbędzie się w kategorii super średniej.

Obaj pięściarze spotkają się w ringu 6 kwietnia podczas gali "Ostatni taniec" w legendarnym katowickim Spodku. Do pierwszego pojedynku pomiędzy Mateuszem Rzadkoszem a Tomaszem Gromadzkim doszło w lutym 2016 roku. Po wyrównanych sześciu rundach, sędziowie punktowi orzekli remis.

Do kolejnej potyczki doszło podczas gali MB Promotions w listopadzie 2017 roku. Tym razem to ręka Mateusza Rzadkosza powędrowała w górę. 25-latek od początku walki prezentował się bardzo dobrze, częściej trafiał niższego Gromadzkiego. W piątej odsłonie pojedynku dokonał on dzieła zniszczenia i wygrał przez techniczny nokaut.

Zobacz także: Kontrakt Fury'ego przybliża Wildera do walki z Joshuą. Tak uważa promotor Eddie Hearn

Podczas gali w Katowicach zmierzą się ze sobą Damian Jonak oraz Andrew Robinson, Robert Parzęczewski, który podejmie byłego tymczasowego mistrza świata Dmitrija Czudinowa, Damian Wrzesiński, który będzie bronił pasa mistrza Polski w starciu z Kamilem Młodzińskim oraz Patryk Szymański, który stanie naprzeciw Roberta Talarka. W Spodku wystąpi również Mariusz Wach.

Wciąż nie wiadomo, w jakiej roli na galę przybędzie Tomasz Adamek. Pięściarz miał czas do 15 lutego, aby określić się czy zechce wystąpić w pożegnalnej, 60. walce, czy podziękuje kibicom za 20 lat wspaniałej kariery w garniturze.

Zobacz także: Joshua twierdzi, że Miller nie będzie zagrożeniem. "On jest powolny, nie jest prawdziwym puncherem"

ZOBACZ WIDEO: Radosław Paczuski zaskoczył w debiucie. "MMA trenuje dopiero od pięciu tygodni!"

Czy pojednek Mateusza Rzadkosza z Tomaszem Gromadzkim jest dobrym zestawieniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL