Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarrell MillerNewspix / KAMIL KRZACZYNSKI / Na zdjęciu: Jarrell Miller

W środę otwarcie drugiej próbki antydopingowej Jarrella Millera

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) wierzy jeszcze, że uda mu się udowodnić swoją niewinność. W środę zostanie przebadana druga próbka jego testu antydopingowego.

"Big Baby" 1 czerwca miał stoczyć najważniejszy pojedynek w swojej karierze. W Nowym Jorku jego przeciwnikiem miał być mistrz świata WBO, WBA Super i IBF wagi ciężkiej, Anthony Joshua.

Zobacz także: Wilder typuje Ortiza jako rywala dla Joshuy

Agencja antydopingowa VADA poinformowała jednak w tym tygodniu, że pobrana podczas losowej kontroli 20 marca próbka moczu Jarrella Millera wykazała obecność zakazanego środku, jakim jest endurobol. Odpowiada on za szybsze spalanie tłuszczu, poprawia wytrzymałość i regenerację.

W związku z tym komisja stanowa zawiesiła licencję Amerykanina, nie dopuszczając go tym samym do walki z "AJ-em". Miller pozostaje zszokowany i twierdzi, że nie zażywał niedozwolonych środków dopingujących.
Tak, jak zawsze przy takich sytuacjach, agencja antydopingowa zobowiązana jest do sprawdzenia drugiej próbki, aby upewnić się, czy zawodnik rzeczywiście popełnił niedozwolony czyn. Promotor i organizator starcia, Eddie Hearn, zapowiada w rozmowach z mediami, że jeżeli Miller będzie niewinny, to do jego pojedynku z Joshuą dojdzie.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #29 (cały odcinek): "Juras" wraca, poleje się krew

Czy wierzysz w niewinność Millera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL