Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam KownackiGetty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Adam Kownacki nie chce walki z Joshuą 1 czerwca. "Zbyt mało czasu, mam swój własny plan"

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
W związku z wpadką dopingową Jarrella Millera, jednym z kandydatów na zastępstwo Amerykanina mógłby być Adam Kownacki. Polak wyklucza jednak możliwość rywalizacji z Anthonym Joshuą 1 czerwca.

W dniu 20 marca, agencja antydopingowa VADA przeprowadziła losową kontrolę przed pojedynkiem Jarrella Millera z Anthonym Joshuą. Próbka moczu, którą oddał Amerykanin, wykazała obecność zakazanego środku, jakim jest endurobol. Jeżeli wszystkie doniesienia okażą się prawdziwe i próbka "B" potwierdzi obecność zakazanych środków, to walka się nie odbędzie.

Promotor Anthony'ego Joshuy - Eddie Hearn za pośrednictwem Twittera przekazał informację mówiącą o tym, że jego podopieczny kontynuuje przygotowania do czerwcowej potyczki. Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się dobrej klasy pięściarzy, który przyjmie pojedynek na 6 tygodni przed jego rozpoczęciem.

Zobacz także: Dillian Whyte zniecierpliwiony postawą Wildera. "Co jeszcze mam zrobić?"
 
Ofertę taką z pewnością odrzuciłby Adam Kownacki. Dziennikarz - Przemysław Garczarczyk poinformował za pośrednictwem Twittera, że najlepszy polski pięściarz kategorii ciężkiej nie jest zainteresowany takim starciem.

Adam Kownacki na ring powróci najprawdopodobniej 13 bądź 20 lipca. Jego swojego kolejnego rywala, "Babyface" wskazuje Chrisa Arreolę, z którym bardzo chciałby się zmierzyć.

Zobacz także: Zwycięstwo nad Crawfordem dla Amira Khana ważniejsze od... własnego ślubu

ZOBACZ WIDEO Nie ma rywala dla Mateusza Rębeckiego. "Chciałbym walczyć jak najszybciej"

Czy Adam Kownacki powinien przyjąć ofertę walki z Joshuą, jeżeli taka by się pojawiła?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL