Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Saul Alvarez Getty Images / Tom Hogan/Golden Boy/Golden Boy / Na zdjęciu: Saul Alvarez

Oscar De La Hoya wskazuje przeciwników Alvareza. Mowa o światowej czołówce

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Promotor Saula Alvareza - Oscar De La Hoya sugeruje kolejnych przeciwników dla swojego podopiecznego. Szef Golden Boy Promotions wskazuje m.in. na Giennadija Gołowkina, Calluma Smitha oraz Siergieja Kowaliowa.

W minioną sobotę Saul Alvarez pokonał po świetnym boju jednogłośnie na punkty Daniela Jacobsa. Meksykanin do tytułów federacji WBC oraz WBA w kategorii średniej dołożył pas IBF. Do pełnej unifikacji brakuje pięściarzowi tylko trofeum federacji WBO, o które walczyć 29 czerwca będzie Maciej Sulęcki.

Promotor zawodnika - Oscar De La Hoya na konferencji prasowej zasugerował, z kim jego podopieczny mógłby się zmierzyć. - Nie rozmawialiśmy jeszcze o jego kolejnej walce, ale mamy wiele opcji. W grze jest Callum Smith czy chociażby Siergiej Kowaliow. Jedno można powiedzieć o nim na pewno, nigdy nie unika wyzwań. Jego celem jest zunifikowanie wszystkich tytułów. "Canelo" chciałby stanąć w ringu na Wembley w Londynie bądź w Dallas. Trylogia z Giennadijem Gołowkinem również wchodzi w grę - powiedział szef Golden Boy Promotions.

Zobacz także: Alvarez nie wyklucza trzeciej walki z Gołowkinem. "Pokonam go i tym razem"

Ciężko sądzić, że Saul Alvarez w najbliższym czasie zmierzy się w wadze półciężkiej z mistrzem świata federacji WBO - Siergiejem Kowaliowem. Najbardziej prawdopodobne wydają się starcia z Gołowkinem oraz posiadaczem pasów WBA i WBC Diamond w kategorii super średniej - Callumem Smithem.

Zobacz także: Artur Beterbijew chce unifikacji. Król nokautu celuje w pojedynek z Kowaliowem

ZOBACZ WIDEO FC Barcelona zagra w finale Ligi Mistrzów? "Messi przerasta Liverpool i całą Ligę Mistrzów"

Czy chciałbyś obejrzeć trzeci pojedynek Saula Alvareza z Giennadijem Gołowkinem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL