WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Rafal Rusek / PressFocus / Na zdjęciu: Michał Chudecki

Zwycięstwa Chudeckiego oraz Leśniaka. Polacy pokonali rywali na punkty

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Kolejne zwycięstwa na zawodowym ringu odnieśli Michał Chudecki oraz Michał Leśniak. Polscy pięściarze pokonali na gali w Jeleniej Górze swoich rywali na punkty.

Podczas gali w Jeleniej Górze organizowanej przez grupę Tymex Boxing Promotions, swój kolejny zawodowy pojedynek stoczył Michał Chudecki. 32-latek zmierzył się z rodakiem - Kamilem Młodzińskim. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany. Obaj zawodnicy wymieniali się mocnymi uderzeniami, które często dochodziły do celu. Od połowy potyczki lepiej prezentował się Chudecki, u którego widoczna była przewaga fizyczna. Po ośmiu emocjonujących rundach sędziowie wypunktowali: 78-75, 77-75 oraz 78-74.

W przedostatniej walce Michał Leśniak stanął naprzeciw Rosjanina - Maxima Churbanowa. W przeciwieństwie do poprzedniego boju, starcie toczyło się w spokojnym tempie, głównie na środku ringu. W drugiej części walki przebudził się Leśniak, który nieco urozmaicił swój ofensywny arsenał i przeważał nad rywalem. Widoczna była wyraźna przewaga siły po stronie Polaka. Ostatecznie o wyniku zadecydować musieli arbitrzy, którzy punktowali: 77-75, 78-74 oraz 77-75.

Zobacz także: "Striczu zobaczy kolejnego rywala?!". Gołowkin zaprosił Sulęckiego na swoją walkę

W pozostałych walkach Kamil Bodzioch rozprawił się z Konstiantynem Dovbyschenko, Marcin Siwy pokonał przez TKO Alexa Mazikina, a Tomasz Gromadzki wypunktował Wojciecha Wierzbickiego.

Zobacz także: Ewa Brodnicka jak "Wonder Woman". Efektowne przebranie na ważeniu przed galą

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Czy podobały ci się walki Michała Chudeckiego i Michała Leśniaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL