Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Adam Kownacki nie potwierdza walki z Arreolą. "Chciałbym już wyjść na ring"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Adam Kownacki nie potwierdził walki z Chrisem Arreolą, do której miałoby dojść 3 sierpnia. "Babyface" jest na dobrej drodze do starcia o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej, ale na swoją szansę musi jeszcze poczekać.

Jednym z ostatnich przystanków do walki z Wilderem bądź Ruizem Jr ma być pojedynek z doświadczonym Chrisem Arreolą. Polak, choć jest faworytem bukmacherów w tym starciu, sam jeszcze nie może go oficjalne potwierdzić. 

- Nie wykluczam, że nazwisko najbliższego rywala może się zmienić. Na dniach wszystko powinno się wyjaśnić - powiedział Adam Kownacki w rozmowie z Rafałem Mandesem dla SPORT.TVP.PL. 

Pięściarz z Łomży ostatnią walkę stoczył 26 stycznia tego roku, ekspresowo nokautując Geralda Washingtona. Wcześniej Kownacki zastopował również m.in. Artura Szpilkę i byłego mistrza świata federacji IBF, Charlesa Martina. 

Zobacz także: Miller chce pod koniec roku wrócić na ring

- Zaraz będzie pół roku od ostatniej walki i chciałbym już wyjść na ring - wyznał polski bokser. Kownacki odniósł się także do zaczepki na Twitterze w kierunku "Brązowego Bombardiera". - Napisałem, że czekam cierpliwie na szansę. Przed Wilderem walki z Luisem Ortizem i Tysonem Furym, ale zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego i trzeba być gotowym - dodał.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Czy Adam Kownacki powinien przyjąć ofertę walki z Chrisem Arreolą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL