Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Felipe Orucuta (z prawej)Getty Images / Meg Oliphant / Na zdjęciu: Felipe Orucuta (z prawej)

Dramatyczne sceny w ringu. Meksykański bokser Felipe Orucuta reanimowany (wideo)

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
Walka zakończyła się w dziesiątej rundzie, a po chwili na ring musiały wejść służby medyczne. Meksykański bokser Felipe "Gallito" Orucuta przegrał przez nokaut i musiał być reanimowany.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę podczas gali boksu w meksykańskim Ixtapa. W kategorii junior koguciej (do 52 kg) walczyli ze sobą "Gallito" Orucuta i "Titan" Rodriguez. Pojedynek zakończył się w dziesiątej rundzie. Rodriguez zaatakował Orucutę serią ciosów w głowę i znokautował go. 

Zwycięzcy walki nie dane było długo pocieszyć się zwycięstwem. "Galito" już w narożniku po pojedynku potrzebował pomocy lekarzy. Niewiele później stracił przytomność i musiał być reanimowany. Po masażu serca Meksykanin został na noszach wyniesiony z ringu i przetransportowany do szpitala w Zihuatanejo. 

"Raport ze szpitala mówi, że Felipe Orucuta jest pod ścisłym nadzorem medycznym, a jego stan jest stabilny. Reakcja lekarzy była natychmiastowa" - napisał na Twitterze Mauricio Sulaiman, prezydent federacji WBC.

"Galito" Orucuta wygrał dotąd 36 walk, w tym 30 przez nokaut. Porażka z "Titanem" Rodriguezem była szóstą w jego karierze.

Czytaj też:
-> Tyson Fury nowym liderem wagi ciężkiej magazynu "The Ring"
-> Nieoficjalnie: 10 milionów dolarów dla Andy'ego Ruiza Jr za rewanż z Anthonym Joshuą

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL