Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Giennadij Gołowkin i Saul Alvarez po ostatnim gonguGetty Images / Na zdjęciu: Giennadij Gołowkin i Saul Alvarez po ostatnim gongu

Gołowkin nie ma prawa wymagać trzeciej walki z Alvarezem. De La Hoya zapowiada nokaut na "GGG"

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Oscar De La Hoya, promotor Saula Alvareza twierdzi, że Giennadij Gołowkin nie ma prawa żądać teraz trzeciego starcia z "Canelo". Szef Golden Boy Promotions uważa również, że jego podopieczny tym razem znokautowałby "GGG".

Oscar De La Hoya w przyszłym tygodniu ma spotkać się z Saulem Alvarezem, aby rozmawiać o kolejnej potyczce zawodnika. "Canelo" swój ostatni pojedynek stoczył 4 maja, a jego rywalem był Daniel Jacobs. Meksykanin po świetnym starciu pokonał Amerykanina jednogłośnie na punkty.

W minioną sobotę, 8 czerwca, na ring powrócił Giennadij Gołowkin. Kazach po blisko 9-miesięcznej przerwie zmierzył się z łatwiejszym rywalem. "GGG" już w 4. rundzie znokautował Steve'a Rollsa. Po walce 37-latek przyznał, że chce w kolejnym pojedynku stanąć naprzeciw Alvareza. 

Zobacz także: UFC 238. Wyniki gali: podwójny mistrz Cejudo i fenomenalny nokaut Szewczenko

Zawodnicy spotykali się już dwukrotnie. W 2017 roku pierwsze starcie zakończyło się remisem, natomiast w 2018 roku drugi bój wygrał "Canelo". Oba werdykty były jednak kontrowersyjne, eksperci wskazywali w tych walkach na Gołowkina.

Promotor Alvareza - Oscar De La Hoya - twierdzi, że "GGG" nie ma obecnie prawa, by wymagać od jego podopiecznego trzeciego starcia. - Teraz sprawimy, że Gołowkin poczeka. Zobaczymy jak wszystko się potoczy. Teraz "GGG" jest pięściarzem kategorii B, Alvarez kategorii A. Sądzę, że w trzecim starciu "Canelo" go znokautuje - stwierdził szef Golden Boy Promotions.

Zobacz także: FFF. Paweł Trybała: Nie zdążyłem mu zrobić tyle krzywdy, ile chciałem


ZOBACZ WIDEO ACA 96: Kopera pokonał Rajewskiego. "Determinacja i detale decydowały o zwycięstwie"

Kto zwyciężyłby w trzecim pojedynku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL