Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam KownackiGetty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Adam Kownacki chce znokautować Arreolę szybciej niż Wilder

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Adam Kownacki 3 sierpnia zmierzy się z Chrisem Arreolą na gali w Nowym Jorku. Polak chciałby znokautować przeciwnika szybciej niż w 2017 roku zrobił to Deontay Wilder.

Kownacki w rozmowie z portalem boxingtalk.com zwrócił uwagę, że do tej pory łatwiej uporał się z Arturem Szpilką i Geraldem Washingtonem od obecnego mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej. - Chcę móc powiedzieć, że pokonałem Arreolę szybciej niż Wilder - powiedział pięściarz z Łomży. 

Polak wie, że ewentualna wygrana nad "Koszmarem" bardzo przybliży go do walki o tytuł mistrza świata w kategorii ciężkiej. Niepokonany "Babyface" dodał: - Zwycięstwo przeciwko Arreoli przybliży mnie o krok do tytułu. Nigdy nie wiesz, co wydarzy się w boksie, widziałeś, co się stało z Ruizem i Joshuą. W boksie wszystko jest możliwe. Wszystko, co mogę zrobić, to nadal ciężko trenować i dalej zwyciężać. 

Zobacz także: Paweł Trybała po gali FFF 1

Adam Kownacki nie żałuje, że w kwietniu nie przyjął oferty pojedynku z Anthonym Joshuą. - Nie byłem wtedy przygotowany na walkę z nim - wyjaśnił.

Zobacz także: Kolejny nokaut Giennadija Gołowkina

ZOBACZ WIDEO Bajsangur Edelbijew podsumował galę ACA 96. "Następną galę planujemy w Warszawie. Będzie transmisja w polskiej TV"

Czy Adam Kownacki zostanie mistrzem świata w wadze ciężkiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL