Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz BorekNewspix / Adam Jastrzębowski / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Głowacki - Briedis. "Boks sku... pieniądze". Ostry komentarz Mateusza Borka

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Skandal, do którego doszło w walce Krzysztofa Głowackiego z Mairisiem Briedisem, ciągle wywołuje duże emocje. "Sam boks się nie sku..." - pisze na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek.

Krzysztof Głowacki, po bardzo kontrowersyjnej walce (m.in. po błędach sędziego ringowego i uderzeniu łokciem przez rywala), przegrał przed czasem (w 3. rundzie) pojedynek z Mairisem Briedisem - więcej TUTAJ. Skandaliczne okoliczności zwycięstwa Łotysza rozgrzały media społecznościowe do czerwoności.

O niezwykle ostry komentarz, dotyczący sytuacji we współczesnym boksie zawodowym, pokusił się znany dziennikarz Polsatu Sport, a także właściciel firmy promotorskiej MB Promotions, Mateusz Borek.


"Sam boks się nie sku... Bo ludzie z talentem poświęcają zdrowie, pasje, rodzinę a czasem i życie. Sku... go pieniądze i organizacje, które od lat robią co chcą albo robią to, za co mają zapłacone przez promotorów. Srebrniki wyznaczają ich drogę" - napisał Borek na Twitterze.

ZOBACZ: Głowacki - Briedis. Daniel Cormier, mistrz UFC, skomentował skandaliczną decyzję >>

Twitterowicze nie kryją zdziwienia wulgarnym językiem eksperta, ale większość zgadza się z zaprezentowaną opinią. "Ostro, lecz w punkt", "Samo sedno Mati...", "Bingo", "Czyli co? Bez wielkich pieniędzy zainwestowanych w Polaka przez promotora nie będzie polskiego mistrza świata?" - to tylko wybrane wpisy użytkowników portalu społecznościowego.

ZOBACZ WIDEO Boks. Głowacki - Briedis. Sauerland twierdzi, że sędzia popełnił tylko jeden błąd

Zgadzasz się z Borkiem, że boks zniszczyły pieniądze i organizacje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL