Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lennox Lewis Getty Images / Miguel Tovar / Na zdjęciu: Lennox Lewis

Boks. Lennox Lewis sugeruje Meksyk, jako lokalizację rewanżu Joshuy z Ruizem Jr

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Lennox Lewis jest zdania, aby do rewanżowej walki pomiędzy Anthonym Joshuą a Andym Ruizem Jr doszło w Meksyku. Były mistrz świata w wadze ciężkiej sugeruje również zmianę trenera w sztabie Brytyjczyka.

1 czerwca Anthony Joshua sensacyjnie przegrał przez techniczny nokaut w 7. rundzie z Andym Ruizem Jr i stracił cztery pasy federacji w kategorii ciężkiej. Zgodnie z kontraktem, do rewanżu ma dojść w drugiej połowie roku w Wielkiej Brytanii, ale w grę wchodzą również Stany Zjednoczone. 

Zdaniem Lennoxa Lewisa drugie starcie Meksykanina z Brytyjczykiem powinno odbyć się w ojczyźnie nowego mistrza. - To, co zrobił, to historia. Dla Meksyku to historia. Dla mnie jego pierwsza obrona powinna obyć się w Meksyku. Cały kraj będzie za nim. Myślę, że druga walka też byłaby świetna - powiedział "The Lion" w rozmowie z "BoxingScene". 

Zobacz także: Maciej Sulęcki o walce z Andrade

Lewis tuż po przegranej Joshuy w Madison Square Garden zasugerował zmianę trenera. "AJ" nie zamierza jednak rezygnować z usług Roberta McCrackena, z którym zdobył złoty medal olimpijski i mistrzostwo świata w boksie zawodowym.

Zobacz także: Adam Kownacki o starciu z Arreolą


ZOBACZ WIDEO 139 krajów, 75 rywalek. Karate walczy o igrzyska

Czy zgadasz się ze zdaniem Lennoxa Lewisa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL