Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Demetrius Andrade Getty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Demetrius Andrade

Andrade - Sulęcki. Andrzej Wasilewski zabrał głos. "Muszę przyznać kawał pięściarza"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Promotor Macieja Sulęckiego, Andrzej Wasilewski, skomentował porażkę swojego zawodnika w mediach społecznościowych. Właściciel Knockout Promotions docenił klasę Amerykanina, choć przyznał, że prywatnie za nim nie przepada.

Pojedynek Macieja Sulęckiego z Demetriusem Andrade miał jednostronny charakter. Polak nie miał pomysłu, jak zaskoczyć skutecznego w obronie pięściarza z Providence. Mistrz świata wyprowadzał więcej ciosów, celniej trafiał i ostatecznie pewnie zwyciężył na punkty

Po walce Polak zadeklarował, że po powrocie do ojczyzny weźmie się do ciężkiej pracy, aby w przyszłości ponownie stanąć do starcia o pas. Pojedynek na gorąco skomentował także jego promotor. 

"Andrade pokazał dzisiaj naprawdę bardzo dużo. Nie lubię go, ale muszę przyznać kawał pięściarza, duży talent, refleks, szybkość, oko" - napisał Andrzej Wasilewski na Twitterze.

Zobacz także: Kownacki o walce rewanżowej Joshuy z Ruizem Jr

Czerwiec więc nie był udanym miesiącem dla polskich pięściarzy. 15 czerwca w Rydze w kontrowersyjnych okolicznościach pas mistrzowski w wadze cruiser stracił Krzysztof Głowacki, a dwa tygodnie później Maciej Sulęcki był bezradny w starciu o tytuł w kategorii średniej.

ZOBACZ WIDEO Tyson krytycznie o sędzim walki Briedis - Głowacki. "Nie wybrałbym arbitra w takim wieku"

Czy zgadasz się ze zdaniem Andrzeja Wasilewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • Marian Nowak Zgłoś
  Sulęcki dostał lekcję prawdziwego boksu.
  • Artur Kolasa Zgłoś
   CZEKAŁEM NA WALKĘ Z NADZIEJĄ ,ŻE W KOŃCU SIĘ DOCZEKAM.JUŻ PIERWSZA RUNDA SPRAWIŁA ,ŻE ZACZĄŁEM SIĘ OBAWIAĆ KIEDY BĘDZIE KONIEC. MAJĄC ZAKONTRAKTOWANĄ WALKĘ O MISTRZOSTWO
   Czytaj całość
   ŚWIATA LICZĄCEJ SIĘ FEDERACJI POKAZAĆ SIĘ TAK KIEPSKO !?(ZAWSZE MOŻEMY SIĘ CIESZYĆ ŻE NIE BYŁO NOKAUTU) WALKA W PEŁNYM DYSTANSIE,GDZIE PRZECIWNIK MAŁPUJE,PONIŻA, NIE POTRAFIENIE DOPROWADZIĆ DO WALKI W PÓŁDYSTANSIE GDZIE MOŻNA WYPROWADZAĆ STANOWCZE CIOSY-TRAGEDIA. SZTAB SZKOLENIOWY WIELKI MINUS. ALE I TAK CENIĘ STRICZA.
   • Szymon Nazar Zgłoś
    Liczą się pięści, ale i głowa...

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL