Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej SulęckiGetty Images / Stephen McCarthy / Sportsfile / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki

Andrade - Sulęcki. Szacunek to podstawa. Piękne zdjęcie po walce

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Choć Maciej Sulęcki nie zdołał na gali w Providence zdobyć mistrzostwa świata w wadze średniej, to wraz z rywalem nie zapomnieli okazać sobie szacunku. Wspólne zdjęcie po walce obiega media społecznościowe.

Demetrius Andrade w starciu z Polakiem był rywalem o klasę lepszym, co przełożyło się na kartach punktowych u sędziów. Czempion federacji WBO bił więcej uderzeń, częściej trafiał i miał szczelniejszą defensywę. 

Choć przed pojedynkiem często było gorąco na linii Sulęcki - Andrade, to po jego zakończeniu nie było już mowy o prywatnym konflikcie. Obydwaj pozowali do wspólnych zdjęć, a jedno z nich zamieszczono na Twitterze platformy streamingowej DAZN. 

Maciej Sulęcki po walce odpowiedział na zarzuty wobec trenera Piotra Wilczewskiego. "Striczu", pomimo dotkliwej porażki, nie zamierza zmieniać sztabu szkoleniowego.

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson broni Briedisa po walce z Głowackim. "Jestem z nim i go rozumiem"

Czy Demetrius Andrade to najlepszy bokser wagi średniej na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Szymon Nazar Zgłoś
  Czegoś zabrakło...
  • Arkadiusz Krupa Zgłoś
   Sulęcki choć mało kto o tym pisze, zasługuje na ogromny szacunek po tej walce. Andrade jest wspaniałym bokserem i zasłużenie wygrał, ale wola walki, szybkość, kondycja naszego boksera
   Czytaj całość
   były imponujące. O ile Sulęcki nie znalazł sposobu na skuteczny atak, o tyle Andrade krzywdy Sulęckiemu też nie zrobił i oboje zakończyli 12 rundową walkę w dobrej kondycji. Obu bokserom życzę powodzenia, a naszemu mistrzowi wytrwałości i udanego rewanżu w przyszłości !

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL