Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Floyd Mayweather Jr Getty Images / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

Floyd Mayweather chwali się swoim bogactwem i uderza w hejterów

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Floyd Mayweather znany jest z tego, że lubi iść pod prąd i nigdy nie ukrywa tego, jak bardzo jest bogaty. Tym razem postanowił pokazać... pieniądze. Dosłownie.

"Powiedziano mi kiedyś, że najgłośniejsza osoba w pokoju jest tą najsłabszą. To działa wśród osób, które robią coś nielegalnie. W moim wypadku cieszę się, że mogę się obnosić moim legalnym bogactwem. Chwalę się też tym, że jestem czarnym mężczyzną, który wywodzi się z ubóstwa, wykorzystał wszystkie szanse i nie przejmował się tym, co ktoś myśli. To moja niezależność" - napisał Floyd Mayweather pod krótkim wideo.

Postanowił też odpowiedzieć hejterom, którzy właśnie zarzucają mu, że przechwala się bogactwem i pieniędzmi. Bokser zarobił je nie tylko dzięki walkom w ringu, ale również dzięki kontraktom reklamowym oraz własnej działalności.

Czytaj też: 
-> Mairis Briedis odebrał pas WBO. Łotysz ucałował trofeum (wideo)
-> Joey Abell pomaga Dereckowi Chisorze w przygotowaniach do walki ze Szpilką

"Słyszę to od 23 lat, że wszystko co robię, to chwalenie się samochodami, biżuterią, rezydencjami, damami, ubraniami i pieniędzmi. I to właśnie mówi Mayweather" - czytamy pod zdjęciem.

Mayweather tym razem nie pokazywał wspomnianych rzeczy, ale właśnie pliki pieniędzy. Nikt nie ma wątpliwości, jak bardzo jest on bogaty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This is what I’ve been hearing for 23 years... “All Mayweather does is brag about his cars, his jewelry, his mansions, his ladies, his clothes and his money “. And this is what Mayweather says back... “I’m happy y’all spent over 2 decades hating on me instead of building your own legacy ”

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #34: co czeka Rafała Kijańczuka po dwóch porażkach?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL