Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Izu Ugonoh (z lewej) i Łukasz Różański (z prawej)YouTube / ringpolska.pl / Na zdjęciu: Izu Ugonoh (z lewej) i Łukasz Różański (z prawej)

Boks. Sensacja! Łukasz Różański znokautował Izu Ugonoha!

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
W walce wieczoru podczas gali w Rzeszowie, Łukasz Różański w bardzo dobrym stylu pokonał Izu Ugonoha, wygrywając przez techniczny nokaut w czwartej rundzie.

Pojedynek Izu Ugonoha z Łukaszem Różańskim był głównym wydarzeniem wieczoru podczas gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie. Dla czarnoskórego Polaka był to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Faworytem bukmacherów był Izu, który otwarcie mówił już o kolejnych walkach.

Pierwsza runda rozpoczęła się od bardzo agresywnych ataków Łukasza Różańskiego, który mocnym prawym sierpowym starał trafić Ugonoha. Polak z nigeryjskimi korzeniami starał się punktować lewym prostym, a w momentach zagrożenia klinczował. Lepiej w początkowych rundach prezentował się Różański, którego agresja wyraźnie sprawiała problem Ugonohowi.

Zobacz także: Boks. Pewna wygrana Fiodora Czerkaszyna. Ukrainiec wypunktował Wesa Cappera

Izu nie potrafił znaleźć odpowiedzi na sposób boksowania Różańskiego, choć wciąż pozostawał niebezpieczny. Trener Roman Anuczin sugerował Ugonohowi wyprowadzanie podbródkowych, które co jakiś czas dochodziły do celu. W trzeciej rundzie Różański mocno trafił gdańszczanina, a ten znalazł się na deskach. 33-latek wstał na osiem i zdołał dotrwać do końca rundy. 

W kolejnej odsłonie Różański nie ustępował. Rzeszowianin wciąż nacierał na zagubionego Ugonoha i ponownie rzucił go na deski. Gdy 33-latek przyklęknął, Różański zaatakował Izu sierpowym, co jest zakazane i wywołało duże kontrowersje. Gdańszczanin ostatecznie już się nie podniósł i tym samym przez techniczny nokaut w czwartej rundzie zwyciężył Łukasz Różański. 

Zobacz także: Boks. Ugonoh - Różański. Zwycięstwo Kamila Szeremety po nudnej walce

Czy Izu Ugonoh powinien zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (19):

 • anglik Zgłoś
  sędzia podnosi rękę zwycięscy - Pan Wasilewski bije brawo !!! Nokaut po uderzeniu niedozwolonym - klęczący zawodnik . Niedozwolony łokieć na "Głowce" -Pan Wasilewski składa odwołanie
  Czytaj całość
  i zażalenie na uderzenie niedozwolone . Paranoja .
  • Reixen ZG Zgłoś
   Sędzia Gortat nadaje się do łapania rybików pod gumoleum. Po siosie na głowe kiedy Izu uklękł powinien dać -1 pkt dla Siwego i dać 5 min odpoczynku Izu. Powinien to jasno i głośno
   Czytaj całość
   powiedzieć do Ugonoha. Ten zapewne wytrzymał by max rundę, ale sprawiedliwość i przestrzeganie zasad musi byc.
   • skuter Zgłoś
    Właśnie obejrzałem powtórkę.Różański byl lepszy.Nie potrzebny cios ale cóż,zycie taki mamy klomat
    Wszystkie komentarze (19)

    Komentarze (19)

    ×
     Wszystkie komentarze (19)
     PRZEJDŹ NA WP.PL