Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dillian WhyteGetty Images / James Chance / Na zdjęciu: Dillian Whyte

Boks. "To będzie rzeź". Dillian Whyte o walce Chisora - Szpilka

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Dillian Whyte 20 lipca w Londynie stoczy walkę wieczoru z Oscarem Rivasem. Jego pojedynek poprzedzi starcie pomiędzy Arturem Szpilką a Dereckiem Chisorą, które według Whyte'a zakończy się przed czasem.

Whyte w rozmowie z przedstawicielami grupy Matchroom Boxing odniósł się do starcia "Szpili" z byłym mistrzem Europy. - To będzie absolutna rzeź. Nie będzie w tej walce lewego prostego i walki na dystans - będą się tłuc, aż któryś z nich zostanie zastopowany. Na 100 proc. będzie na kimś nokaut - powiedział "The Body Sntcher", cytowany przez portal bokser.org. 

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest Dereck Chisora, mający za sobą większe doświadczenie od Polaka w walkach z czołówką wagi ciężkiej. Dla pięściarza z Wieliczki będzie to pierwszy występ pod wodzą nowego trenera - Romana Anuczina, pod którego okiem przygotowywał się w warszawskim klubie Berkut WCA. 

Z kolei Dillian Whyte w głównym starciu gali w Londynie zmierzy się z Oscarem Rivasem, a pojedynek będzie miał status eliminatora do pasa wagi ciężkiej federacji WBC.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #34: co czeka Rafała Kijańczuka po dwóch porażkach?

Czy zgadasz się ze zdaniem Dilliana Whyte'a?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL