Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Chisora - Szpilka: znana wstępna godzina walki w Londynie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Walka Derecka Chisory z Arturem Szpilką jest przewidziana na godzinę 22.00 polskiego czasu. Gala w Londynie odbędzie się 20 lipca i będzie transmitowana w TVP Sport.

O przewidywanej godzinie wyjścia do ringu Polaka i Brytyjczyka poinformował na Twitterze dziennikarz TVP Sport, Piotr Jagiełło. Starcie Derecka Chisory z Arturem Szpilką poprzedzi dwa główne walki gali w londyńskiej O2 Arenie, w których zmierza się: Dave Allen z Davidem Price'em oraz Dillian Whyte z Oscarem Rivasem. 

Pojedynek "Szpili" zakontraktowano na 10 rund. Dla podopiecznego trenera Romana Anuczina będzie to pierwszy tegoroczny występ. - Prawdziwe ciosy będą latać w Londynie! Mam wiele szacunku dla Chisory. Jest prawdziwym wojownikiem i zawsze walczy do ostatniego gongu, więc jestem gotowy i przygotowany na ciężką walkę - zapowiada Artur Szpilka. 

Zobacz także: Chris Arreola ma plan na Kownackiego

Dereck Chisora w poprzedniej walce, w kwietniu tego roku, zwyciężył na punkty Senada Gashiego. To były mistrz Europy w wadze ciężkiej i pretendent do tytułu mistrza świata federacji WBC.

Zobacz także: Wysokie pozycje Głowackiego i Szeremety w rankingu WBC

ZOBACZ WIDEO Walka Mariusza Wacha odwołana. "Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa"

Czy będziesz oglądał walkę Chisory ze Szpilką?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL