Najnowsze Wyniki/Kalendarz
David Haye Getty Images / Dan Istitene / Na zdjęciu: David Haye

David Haye docenia Szpilkę i przestrzega Chisorę przed walką

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były mistrz świata w wadze ciężkiej i junior ciężkiej, David Haye, docenia klasę Artura Szpilki przed walką z Dereckiem Chisorą. Jego zdaniem, to jednak Polak 20 lipca wyląduje na deskach i przegra przez nokaut.

Haye, jako menadżer Chisory, wziął udział w konferencji prasowej przed galą w Londynie. "Hayemaker", poproszony o głos przez Eddiego Hearna, wypowiedział się na temat starcia Brytyjczyka z Polakiem. 

- Szpilka jest pięściarzem klasy światowej. To świetny mańkut. Znakomicie zaprezentował się w walce z Wilderem. Wierzę jednak, że Derek udźwignie presję i zwycięży. Dereck wie, że nie może go zlekceważyć To będzie ekscytująca walka - wyznał David Haye.

Zobacz także: Jest wstępna data rewanżu Wildera z Ortizem

Były mistrz świata odpowiedział również o świetnych przygotowaniach swojego zawodnika do starcia z Polakiem. Jego zdaniem wszystkie elementy, od treningu, suplementacji po snu, złożą się na sukces w starciu w "Szpilą". Haye zapowiada lepszą wersję Chisory niż w jego poprzednim pojedynku przeciwko Senadowi Gashiemu. 

ZOBACZ WIDEO Walka Mariusza Wacha odwołana. "Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa"

- Chisora wygra przez nokaut w końcowych rundach - dodał Haye, zapowiadając ekscytującą walkę w O2 Arenie. Transmisję z gali przeprowadzi w Polsce TVP Sport. 

Zobacz także: Saul Alvarez zmienił termin kolejnej walki

Czy walka Chisory ze Szpilką zakończy się przed czasem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL