WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Bradley Collyer / Na zdjęciu: walka Chisora - Szpilka

Boks. Chisora - Szpilka. Czy ta walka powinna w ogóle się odbyć? Czytelnicy WP SportoweFakty nie mają wątpliwości

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Artur Szpilka przegrał przez nokaut z Dereckiem Chisorą na bokserskiej gali w Londynie. Polak nie był faworytem i takiego scenariusza walki można było spodziewać się. Czytelnicy WP SportoweFakty są zdania, że do tej walki w ogóle nie powinno dojść.

W newsie z wypowiedziami Dariusza Michalczewskiego o sobotniej walce Artura Szpilki z Dereckiem Chisorą (więcej TUTAJ) zapytaliśmy w ankiecie czytelników WP SportoweFakty, czy starcie Polaka z Brytyjczykiem powinno w ogóle odbyć się? Wyniki sondy są jednoznaczne. 

Do godziny 15:30 w ankiecie głosy oddało 4284 czytelników naszego portalu. 79 procent kibiców jest zdania, że sobotnia walka pomiędzy Szpilką i Chisorą nie powinna mieć miejsca. Tylko 21 procent czytelników uważa, że starcie pomiędzy Polakiem i Brytyjczykiem miało sens.

Podobnego zdania, co czytelnicy WP SportoweFakty jest promotor Andrzej Wasilewski. Tuż po sobotniej walce szef grupy Knockout Promotions (do której należy Artur Szpilka) napisał na Twitterze: "Walka, której dzisiaj nie powinno było być. Artur z najlepszych czasów, z Fiodorem Łapinem, ważący ok. 104 kg, byłby według mnie dzisiaj mocnym faworytem". 

Pojedynek Szpilki z Chisorą był krótkim widowiskiem. Brytyjczyk znokautował Polaka już w drugiej rundzie. Nokaut można zobaczyć TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: Chisora po walce ze Szpilką: Artur to mój człowiek! Przyjaźń musiałem odłożyć na bok

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL