Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Chisora - SzpilkaNewspix / ZEMANEK / Na zdjęciu: walka Chisora - Szpilka

Boks. Chisora - Szpilka: "Frajer mnie zaczepia, to odpowiadam". Mateusz Borek zagotował się na Twitterze

Dawid Borek
Dawid Borek
Po walce Artura Szpilki z Dereckiem Chisorą gorąco zrobiło się na Twitterze. "Frajer mnie zaczepia, z którym nie gadam, to odpowiadam" - napisał Mateusz Borek.

Dereck Chisora już w drugiej rundzie ciężko znokautował Artura Szpilkę. Brytyjczyk trafił prawym sierpowym wprost w szczękę Polaka, tego zamroczyło, a Chisora kontynuował frontalny atak, który zakończył sędzia. "Szpila" padł na ring, długo się nie podnosił, a lekarze podali mu maseczkę z tlenem.

Po tym pojedynku na Twitterze ruszyła dyskusja, czy konfrontacja Artura Szpilki z Dereckiem Chisorą w ogóle powinna dojść do skutku. Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions, przyznał, że tej walki nie powinno być. Ale czasu już nie cofniemy.

"W polskim boksie - jak to zwykle bywa - kłótnie, wyzwiska i szukanie winnych. Bo zawodnik uparł się, zaryzykował i przegrał w przykry sposób. Promotorzy szczypią kibiców czy ekspertów, dziennikarze czy PR-owcy obierają strony. Nie da się normalnie. Dlatego wolę zagraniczny boks." - napisał na Twitterze bokserski ekspert, Leszek Dudek.

ZOBACZ WIDEO: Chisora po walce ze Szpilką: Artur to mój człowiek! Przyjaźń musiałem odłożyć na bok


Na jego post zareagował Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport i promotor bokserski. "Pisz konkretnie. Artur zarobił. Promotor zarobił. EH zapłacił. Polacy via TVP zapłacili promotorowi. A teraz pier******* o winie Artura, dziennikarzy i internautów." - odpisał Borek.

Między panami rozkręciła się dyskusja (pisownia oryginalna):

LD: "Nie chcę nawet w to wchodzić. Chciałem wytłumaczyć, dlaczego wolę zagraniczny boks. Bo mogę się skupiać na samym sporcie i walce w ringu, a wyrażenie opinii nie skutkuje tym, że ktoś się obraża, ktoś donosi, ktoś przekręca, ktoś pisze DM, ktoś prosi, ktoś proponuje. Chore to jest."

MB: "Ja Ci niczego nie proponowałem ani niczego nie proponuje. Brzydzę się tym syfem. I propagandą. Przed walkami naszych zasyp optymistycznych , bojowych tweetow . Po walkach cisza, uciekanie lub: taki jest boks."

LD: "Ale wiesz, że to się dzieje i ile osób w tym uczestniczy. Bez układów to byłby taki piękny sport. Gdyby tylko było w tym więcej prawdy i rozsądku."

MB: "Jeszcze raz mówię . Żałuje dwóch spraw: 1) Ze nie słyszę Twoich opinii, 2) Ze Twoi koledzy, których broniłem kilka lat , są śmieszni ze swoją moralnością."

Po chwili Mateusz Borek dodał jeszcze, że "promotor zawsze może nie podpisać umowy i zablokować walkę". Wtedy jeden z internautów zaapelował o nie dolewanie oliwy do ognia. Wówczas Borek zripostował: "Ja się nie kłócę. Frajer mnie zaczepia z którym nie gadam, to odpowiadam".

Zobacz także:
Mocne słowa Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. "Łatwo się szydzi z niepowodzenia sportowca"
Boks. Awans Derecka Chisory i spadek Artura Szpilki w rankingu Boxrec

Czy porażka Szpilki była dla ciebie zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (19):

 • Stan Fish Zgłoś
  Jak widze w tv borka to zmieniam program
  • Tukaram Indulwad Zgłoś
   To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie,
   Czytaj całość
   a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. E-mail: wealthylovespell@gmail.com możesz się z nim skontaktować lub skontaktować się z nim, dziękując mu 2348105150446
   • Marcin Ch Zgłoś
    Niech pogada ze Szpilką i może niech mu wytłumaczy co właściwie oznacza słowo frajer bo chyba coś słabo oblatany jest w temacie i może się narazić jak będzie tak ubliżał ludziom.
    Wszystkie komentarze (19)

    Komentarze (19)

    ×
     Wszystkie komentarze (19)
     PRZEJDŹ NA WP.PL