Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam i Justyna KownaccyEast News / Wojciech Kubik / Na zdjęciu: Adam i Justyna Kownaccy

Boks. Adam Kownacki został ojcem. Na świat przyszedł syn

Dawid Borek
Dawid Borek
Adam i Justyna Kownaccy zostali rodzicami. W nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Termin porodu wyznaczony był na 29 sierpnia, ale pierwszy syn Adama Kownackiego, postanowił pojawić się na świecie kilka dni wcześniej. Szczęśliwi rodzice nadali mu imię Kazimierz - na cześć dziadka boksera.

Narodzinami dziecka sportowiec pochwalił się na Instagramie, publikując zdjęcie swojej żony Justyny z noworodkiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Adam Kownacki (@akbabyface)

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Zdjęcie skomentowali m.in. Mateusz Borek, Jarrell Miller, Randy Brown czy Ryan LaFlare. Zachwycony ojciec w opisie pod fotką dorzucił tylko dziewięć "serduszek".

- Myślami byłem już w domu, przy żonie. To miało wpływ na to, że to nie była najlepsza walka w moim wykonaniu, ale najważniejsze, że wygrana - mówił niedawno Kownacki, nawiązując do pojedynku z Chrisem Arreolą.

Podczas wspomnianej walki polski bokser miał chwile zawahania. Zdekoncentrował go brat, który powiedział "Adam, Justyna rodzi". Wtedy "Babyface" zastanawiał się, co ma dalej zrobić, ale ostatecznie zadecydował, że będzie walczył do samego końca, finalnie wygrywając jednogłośnie na punkty.

Zobacz też:
Boks. Żona weźmie się za Adama Kownackiego. "On czasami robi głupie rzeczy"
Boks. Szczere wyznanie Adama Kownackiego. Walka z Chrisem Arreolą była błędem

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL