Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andy Ruiz jrGetty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Andy Ruiz jr

Boks. Andy Ruiz jr kpi z Tysona Fury'ego. Ma radę dla Brytyjczyka

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Tyson Fury nie bez problemów wygrał walkę z Otto Wallinem. Brytyjczyk jeszcze niedawno odgrażał się, że znów zawojuje wagę ciężką, ale nie zaprezentował wysokiej formy. Zakpił z niego Andy Ruiz jr.

Brytyjczyk, który był murowanym faworytem do zwycięstwa, męczył się ze Szwedem przez 12 rund, wygrywając jednogłośnie na punkty. Tyson Fury odniósł swoje 29 zwycięstwo na zawodowych ringach. Dla Otto Wallina była to pierwsza porażka. Przed walką Fury odgrażał się, że znów zawojuje wagę ciężką, ale pojedynek ze Szwedem nie przebiegł po jego myśli.

Fury w sierpniu deklarował, że pokona Andy'ego Ruiza jr z jedną ręką zawiązaną za plecami. Był tak pewny swojej dyspozycji i tego, że odzyska mistrzowskie pasy, które obecnie należą do meksykańskiego boksera. Jednak po walce Fury - Wallin, Ruiz na Twitterze kpi ze wcześniejszych słów Brytyjczyka.
  
- W takiej dyspozycji nie ma mowy o tym, żeby Fury pokonał mnie z jedną ręką związaną z tyłu - napisał meksykański bokser, który jest mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBO i IBO oraz superczempionem federacji WBF.

Z przebiegu walki z Wallinem nie jest zadowolony ojciec Fury'ego. John Fury chce, by syn zwolnił trenera Bena Davisona. - To był najgorszy Tyson jakiego widziałem. Jestem dumny z tego, jak sobie poradził, ale coś jest nie tak skoro syn był po ośmiu tygodniach obozu, a wyglądał jakby nie miał sił po drugiej rundzie - przyznał John Fury, którego cytuje "Evening Standard".

Zobacz także:
MMA. KSW 50. Wyniki gali. De Fries, Narkun i Parke mistrzami po gali w Londynie
MMA. UFC Vancouver. Marcin Tybura - Augusto Sakai. Polak szybko i brutalnie znokautowany (wideo)

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka: Zostałem brutalnie sprowadzony na ziemię


Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL