Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ołeksandr Usyk bez większych problemów pokonał przez TKO w 7 rundzie Chazza WitherspoonaTwitter / TVP Sport / Ołeksandr Usyk bez większych problemów pokonał przez TKO w 7. rundzie Chazza Witherspoona

Boks. Ołeksandr Usyk - Chazz Witherspoon. Amerykanin miał dość (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
32-letni Ołeksandr Usyk bez większych problemów pokonał przez TKO w 7. rundzie Chazza Witherspoona. Zobacz, jak Ukrainiec zdominował swojego rywala.

Ołeksandr Usyk w swoim debiucie w wadze ciężkiej zmierzył się z Chazzem Witherspoonem z USA. Były niekwestionowany mistrz świata nie dał żadnych szans Amerykaninowi, który po siódmej rundzie pojedynku na ringu w Chicago zrezygnował z dalszej rywalizacji (WIĘCEJ TUTAJ).

"Rywal po 7. rundzie miał dość. Zobaczcie, jak w debiucie w wadze ciężkiej spisał się Usyk" - napisano w komentarzu na koncie na Twitterze TVP Sport, gdzie zamieszczono film z końcówki walki.

ZOBACZ: Boks. Ołeksandr Usyk - Chazz Witherspoon. Duża różnica na ważeniu >>

Na nagraniu widać, że 38-letni Witherspoon nie miał sił, by odpowiedzieć na ciosy przeciwnika. Dla Usyka było to 17. zwycięstwo w karierze i jednocześnie pierwsza wygrana w nowej kategorii. Celem boksera z Ukrainy jest pas mistrza świata w wadze ciężkiej.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL