Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Boks. "Walka trwa cały czas". Artur Szpilka chudnie w oczach

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
30-letni Artur Szpilka ma ambicję zostać mistrzem świata w kategorii junior ciężkiej. Bokser z Wieliczki wrzucił do sieci zdjęcie bez koszulki, którym zaimponował internautom.

"Kot", "Chudzielec", "Będzie ogień w cruiser", "Petarda", "Dalej tak trzymaj mistrzu!" - to tylko wybrane opinie internautów, którzy są pod wrażeniem obecnego wyglądu Artura Szpilki. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pochwalił się sylwetką.

"Tak jak powiedziałem: walka trwa cały czas. Dieta, dyscyplina, motywacja" - napisał 30-letni "Szpila" w komentarzu do fotografii. Zdjęcie jest dowodem na to, że redukcja wagi idzie mu bardzo dobrze.

Po występie na gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu (pokonał przez techniczny nokaut w 1. rundzie Włocha Fabio Tuiacha) pięściarz z Wieliczki zapowiedział, że przenosi się z kategorii ciężkiej do crusier (z limitem do 90,719 kilogramów). Podczas walki z Włochem Polak ważył 102,5 kg.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka chce walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. "To cykor. On nie chce tej walki"

ZOBACZ: Boks. Hit, do którego nigdy nie doszło. Artur Szpilka mógł walczyć z Mariuszem Pudzianowskim >>

- Następną walkę postaram się zrobić w catchweight (umowny limit), czyli około 96, 98 kg i kolejny pojedynek mam nadzieję już o pas - zdradził Szpilka (WIĘCEJ TUTAJ).

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL