Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ołeksandr UsykGetty Images / Ronny Hartmann/Stringer / Na zdjęciu: Ołeksandr Usyk

Boks. Ołeksandr Usyk chce walki z Derekiem Chisorą

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Ołeksandr Usyk (17-0, 13 KO) jest otwarty na pojedynek z pogromcą Artura Szpilki, Derekiem Chisorą (32-9, 23 KO). Informacje na temat ewentualnego pojedynku podał menadżer pięściarza z Wielkiej Brytanii, David Haye.

Powodzenie walki Chisora - Usyk zależeć będzie jednak od starcia rewanżowego Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr. Jeśli zwycięzca tej walki w kolejnym pojedynku nie będzie chciał zmierzyć się z Ukraińcem i wybierze bój z Kubratem Pulewem (o pas IBF), to Haye będzie starał się, aby o wakujący pas WBO szansę walki z Ołeksandrem Usykiem otrzymał właśnie Chisora.

- Ludzie Usyka utrzymywali kontakt z Eddiem Hearnem, aby powiedzieć, że są zainteresowani taką walkę. WBO ma zjazd w Tokio, w którym będę to lobbować. WBO chce ekscytujących pojedynków i ma sens sankcjonowanie walki Usyk kontra Chisora - powiedział David Haye w rozmowie ze "Sky Sports". 

Zobacz także: Szeremeta zawalczy z Gołowkinem o pas mistrza świata

Dereck Chisora w ostatnim czasie zanotował trzy cenne wygrane (z Senadem Gashim, Arturem Szpilką i Davidem Price'em). - Wyobraźcie sobie, że Chisora ​​zdobywa tytuł mistrza świata? Co za zwrot akcji - dodał Haye.

Zobacz także: WBO dało 15 dni na porozumienie w sprawie rewanżu Briedis - Głowacki

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #37: skandaliczne zestawienia w polskim MMA, skończy się to tragedią

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Chisory z Usykiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL