Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dmitrij Czudinow (z lewej) i Robert Parzęczewski (z prawej)Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Dmitrij Czudinow (z lewej) i Robert Parzęczewski (z prawej)

Boks. MB Boxing Night 6. Zmiany Mateusza Borka. Gala przeniesiona. Walka wieczoru odwołana!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Zaplanowana na 23 listopada gala MB Boxing Night 6 została przeniesiona. Zamiast w Dąbrowie Górniczej, odbędzie się w Radomiu. W ringu zabraknie jednak pierwotnych gwiazd wieczoru.

Jak w opublikowanym na Twitterze wideo poinformował Mateusz Borek, niemałe zmiany dotknęły najbliższą galę MB Boxing Night. - Mój nastrój jest jak pogoda w Chorwacji. Smutny, melancholijny i trochę deszczowy. Trzeba zmierzyć się z rzeczywistością. Mam trzy wiadomości. Złą, neutralną i w miarę dobrą - ogłosił.

Złą wiadomością była informacja o odwołaniu walki wieczoru między Robertem Parzęczewskim a Ryanem Fordem. - Robert nie jest w stanie walczyć. Nie chodzi tu o kontuzję mechaniczną podczas sparingu, ale nie jest dobrze z jego ogólnym zdrowiem. Potrzebuje rehabilitacji i wypoczynku. Umówiliśmy się, że zrobimy ten pojedynek za rok - oznajmił promotor. 

Neutralny charakter ma mieć zmiana lokalizacji wydarzenia. Zamiast w Dąbrowie Górniczej, MB Boxing Night 6 odbędzie się w Radomiu. - Nie ma Damiana Jonaka, nie ma Roberta Parzęczewskiego, więc przenosimy się do mniejszej hali. Serdeczne podziękowania dla władz - dodał Borek.

Dobrą informacją, zdaniem Borka, jest to, że gala się odbędzie. - Boksujemy! Mamy Łaszczyka, Szymańskiego, Werwejkę z Wintersem, Ślusarczyka i Sęka, Młodzińskiego, Gardzielika. Nie wyobrażałem sobie, że odwołam galę. Chłopaki trenowali, walczą o swoją przyszłość - zakończył pozytywnym akcentem. 

Zobacz także:
-> MMA. KSW 51. Za nami wczesne ważenie. Sprawdź wyniki
-> MMA. Vince Murdock walczy o życie. Cierpi na chorobę mózgu
-> Fame MMA. Marcin Najman pochwalił "Bonusa BGC". "Walczył lepiej od Przemysława Salety"

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka chce walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. "To cykor. On nie chce tej walki"

Czy obejrzysz galę MB Boxing Night 6?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL