Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anthony JoshuaGetty Images / Nick Potts/PA Images / Na zdjęciu: Anthony Joshua

Boks. Anthony Joshua ponownie miał zostać zraniony na sparingach

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Po tym jak jeden ze sparingpartnerów Anthony'ego Joshuy deklarował, że "AJ" znakomicie prezentował się w okresie przygotowawczym, do mediów wyciekła informacja, jakoby Brytyjczyk ponownie został zraniony przez jednego z kompanów treningowych.

Zdaniem Timothy'ego Motena były mistrz świata szybko wysłał do domu kilku pięściarzy, którzy przekonali się o sile pięści Joshuy. - Byli tu faceci, nie chcę wymieniać żadnych nazwisk, ale widziałem, jak faceci przyjeżdżali, padali i zostali odsyłani do domu jeszcze w tym samym tygodniu - powiedział Moten w rozmowie z "Daily Mail".

Na te doniesienia zareagowali dziennikarze portalu World Boxing News. Według nich, podobnie jak przed pierwszą walką z Andym Ruizem Jr, i tym razem mistrz olimpijski zgarnął na sparingu zbyt dużo ciosów. Warto przypomnieć, że ten sam portal sugerował, że przed czerwcowym pojedynkiem w Nowym Jorku mający polskie korzenie Joey Dawejko posłał na deski Anthony'ego Joshuę

Zobacz także: Nie będzie ring girls podczas walki Ruiza z Joshuą

Sparingpartnerami pięściarza z Watford przed rewanżem z Meksykaninem byli m.in.  Bryant Jennings, Derek Chisora, Andrew Tabiti i wspominany Timothy Moten.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (całość): podsumowanie KSW 51, iskry przed walką na KSW 52

Czy Anthony Joshua odzyska tytuły mistrza świata w wadze ciężkiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL