Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Boks. Artur Szpilka imponuje formą. Na zakończenie obozu wszedł na Kasprowy Wierch

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Artur Szpilka intensywnie pracuje nad swoją formą. Polski bokser zakończył obóz w Zakopanem wejściem na Kasprowy Wierch. Szczyt zdobył w godzinę i 20 minut.

W ostatnich tygodniach Artur Szpilka robi wszystko, by odpowiednio przygotować się do walk w niższej kategorii wagowej. Polski bokser pracuje nad formą. Ma za sobą obóz w Zakopanem, którego zwieńczeniem było wejście na Kasprowy Wierch. Po raz kolejny pokazał swoją imponującą dyspozycję.

- Oficjalnie mogę powiedzieć, że zakończyliśmy obóz. Nie było nikogo na Kasprowym Wierchu, sam ślady kopałem. Godzina dwadzieścia. Bierzcie się za siebie, każdy w swoim zawodzie i na swojej płaszczyźnie. Wymagajcie więcej od siebie niż inni od was wymagają - powiedział na nagraniu opublikowanym na Twitterze.

To nie pierwszy raz, gdy Szpilka przygotowuje się w górach. W przeszłości trenował w Karkonoszach, a kibicom w pamięci zapadła próba zdobycia Śnieżki wraz z psami. Wtedy na boksera wylała się lawina krytyki. Teraz kibice chwalą go za to, w jak szybkim tempie potrafił wejść na Kasprowy Wierch.

Szpilka zachwyca swoją przemianą. Jego następny rywal nie jest jeszcze znany, ale Polak nie ukrywa swoich wysokich aspiracji związanych z przenosinami do kategorii junior ciężkiej.

Zobacz także:
Boks. Andy Ruiz Jr - Anthony Joshua 2. Diriyah Arena robi wrażenie (wideo)
Boks. Mariusz Grabowski: Celem organizacja gali w Niemczech

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce". Słaba walka Pudzianowskiego z Junem? "Kibice chcą od Mariusza siły i obaleń, a nie świetnej techniki"

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL