Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anthony Joshua (z prawej) i Andy Ruiz jr (z lewej)Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Anthony Joshua (z prawej) i Andy Ruiz jr (z lewej)

Boks. Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr 2. Pewny siebie mistrz i kamienna twarz Brytyjczyka (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Anthony Joshua odchudzony i skoncentrowany spojrzał w oczy Andy'emu Ruizowi Jr przed rewanżową walką, która 7 grudnia odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Brytyjczyk chce odzyskać mistrzowskie pasy, które utracił w czerwcu.

- Nie jestem tu po to, żeby robić show... Jestem tu po to, by wygrać - powiedział na konferencji prasowej Anthony Joshua. "AJ" jest faworytem bukmacherów w rewanżu z "Niszczycielem", pomimo iż przegrał pierwszą walkę w Nowym Jorku. 

- Spełniłem moje marzenia... Nie mogę pozwolić, żeby teraz stracić te pasy! - odpowiedział Andy Ruiz Jr, który na konferencji prasowej tryskał humorem w przeciwieństwie do przeciwnika, na którym spoczywa duża presja. 

Zobacz także: Diriyah Arena robi wrażenie (wideo)

Oto spotkanie twarzą w twarz Joshuy i Ruiza Jr:

Transmisję z gali w Arabii Saudyjskiej przeprowadzi TVP Sport. Anthony Joshua za najbliższy pojedynek ma zainkasować sześciokrotnie większą sumę niż Andy Ruiz Jr.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (on tour): Chalidow opowiedział o swojej depresji. "Musiałbym się odciąć od świata. Wyjechać do dżungli"

Kto wygra rewanż?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Piotr Wolski Zgłoś
  Uważam, że jedynym pewnym siebie bokserem był Muhammad Ali. W sensie, że wychodził i wiedział, że wygra. I nie miał żadnych wątpliwości co do tego. Oczywiście też przegrywał z
  Czytaj całość
  Frazierem na przykład, bo te porażki pod koniec kariery to był cień Alego.
  • Piotr Wolski Zgłoś
   Mam nadzieję i wierzę, że Joshua zmyje ten wieczny uśmiech z tej tłustej gęby tego niewiadomo kogo. Obywatel Stanów Zjednoczonych a z flagą Meksyku śmiga.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL