Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam KownackiGetty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Boks. Adam Kownacki obecny na walce o mistrzostwo świata WBC

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kamery telewizyjne podczas gali Charlo - Hogan w Nowym Jorku pokazały twarz Adama Kownackiego. Polski pięściarz pojawił się na trybunach Barclays Center.

Hala sportowa Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku była areną pojedynku o mistrzostwo świata WBC wagi średniej Jermall Charlo - Dennis Hogan. Amerykanin wygrał przez TKO w 7. rundzie i pozostał niepokonanym mistrzem, a świadkiem jego popisów w ringu był... Adam Kownacki.

Polski pięściarz wagi ciężkiej na żywo obserwował walkę, której stawką był pas federacji WBC. "Poznajecie tego pana? Adam Kownacki obecny na gali w Nowym Jorku" - skomentowano na twitterowym koncie TVP Sport, gdzie zamieszczono zrzut ekranu, na którym widzimy Kownackiego siedzącego na widowni.

ZOBACZ: Boks. Mariusz Wach - Dillian Whyte. Polak pokazał twarz po walce (wideo) >>

- Stawiam sprawę jasno: chcę walki o mistrzostwo świata. Uważam, że na to zasłużyłem. Wiem jednak, że sytuacja na szczycie wagi ciężkiej jest mocno poplątana. Dlaczego ja wciąż mam się mierzyć ze ścisłą czołówką, a nie dostałem jeszcze szansy o pas - przyznał "Babyface" w rozmowie ze sport.pl (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Klatka po klatce (on tour): Mamed Chalidow wskazał powód porażki na KSW 52

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL