Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Boks. Artur Szpilka zrzucił już 6 kilogramów. Imponująca sylwetka boksera

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Artur Szpilka intensywnie przygotowuje się do zmiany kategorii wagowej. Polski bokser zrzucił już 6 kilogramów, a do limitu brakuje mu kolejnych 6 kg. Przemiana Szpilki jest imponująca.

Kilka tygodni temu Artur Szpilka poinformował o zmianie kategorii wagowej, co miało mu pomóc w rozwoju sportowym. Polak zdał sobie sprawę z tego, że w wadze ciężkiej nie ma szans na wielkie sukcesy, dlatego zdecydował się na rewolucję. Podczas ostatniej walki Szpilka ważył 102,5 kg. Miał do zrzucenia blisko 12 kilogramów 

Limit w wadze junior ciężkiej to 90,719 kg. Szpilka w mediach społecznościowych pochwalił się, że jego waga to już 96,5 kg. Przemiana 30-latka jest imponująca. Szpilka zachwyca fanów swoją umięśnioną sylwetką.

Szpilka pokazał też jakie je posiłki na diecie, która ma sprawić, że zrzuci zbędne kilogramy. - Tak można delektować się omletem - powiedziała w trakcie jednego z filmików ukochana Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Borek po gali MB Boxing Night 6. "Niektórym promotorom nie podoba się, że organizuje takie gale"


30-latek w swojej karierze stoczył 27 pojedynków na zawodowych ringach. Wygrał 23 z nich, z czego szesnaście przez nokaut. Czterokrotnie musiał uznać wyższość rywali.
Zobacz także:
Boks. Mariusz Wach - Dillian Whyte. Wiemy, ile Polak dostanie na czysto. Kwota zaskakuje
Boks. Eddie Hearn o walkach Joshuy z Wilderem i Furym. "Anthony ściga ich od lat"

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL