Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu Adam Kownacki (z prawej) i Chris ArreolaMateriały prasowe / twitter.com/premierboxing / Na zdjęciu Adam Kownacki (z prawej) i Chris Arreola

Boks. Walka Adama Kownackiego z Chrisem Arreolą nominowana do miana pojedynku roku

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Starcie Adama Kownackiego z Chrisem Arreolą, do którego doszło 3 sierpnia, zostało wyróżnione przez portal Yahoo Sports i znalazło się w gronie kandydatów do miana walki 2019 roku.

Polak na przestrzeni 12 rund pewnie pokonał Arreolę i odniósł 20. zwycięstwo w zawodowej karierze. "Babyface" poczynił też duży krok w kierunku starcia o pas w kategorii ciężkiej. W tamtym pojedynku pięściarze pobili rekord wyprowadzonych ciosów. 

Ostatecznie walką 2019 roku Yahoo Sports wybrało pojedynek Noayi Inoue z Nonito Donairem w finale turnieju WBSS w kategorii koguciej. Na liście znalazły się również pojedynki Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr oraz Gienadija Gołowkina z Siergiejem Derewianczenką.

Zobacz także: Jan Błachowicz: To był dobry rok dla mnie

Adam Kownacki kolejny pojedynek ma stoczyć w pierwszym kwartale 2020 roku. Wśród potencjalnych rywali Polaka wymienia się m.in. Dominika Breazeale. 

Zobacz także: [urlz=/mma/861826/mma-ufc-marcin-tybura-zapowiedzial-kolejna-walke]Marcin Tybura zapowiedział kolejną walkę

[b]ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce". Szymon Kołecki rozwiał wątpliwości po KSW 52. "Nie przypominam sobie, aby tam był jakikolwiek palec"


[/urlz][/b]

Czy Adam Kownacki pokonałby Dominika Breazeale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL