Najnowsze Wyniki/Kalendarz
John Joe Joyce Getty Images / Marc Atkins / Na zdjęciu: John Joe Joyce

Boks. Joe Joyce chce zmierzyć się z Adamem Kownackim

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Niepokonany Joe Joyce (10-0, 9 KO) chciałby zmierzyć się z Adamem Kownackim (20-0, 15 KO), 7 marca w Nowym Jorku. Menadżer Brytyjczyka, Sam Jones, wyraził gotowość srebrnego medalisty olimpijskiego do walki z Polakiem.

"Menedżer Joyce'a, Sam Jones, przedstawił swojego człowieka jako potencjalnego przeciwnika Adama Kownackiego w Nowym Jorku 7 marca. Jones ujawnił również, że pomimo odwołania walki z Marco Huckiem, planują, że Joyce będzie walczyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a następnie również w kwietniu" - napisał na Twitterze Michael Benson, dziennikarz "Talk Sport". 

Joyce zawodową karierę rozpoczął w październiku 2017 roku i wygrał do tej pory 10 pojedynków, w tym 9 przez nokaut. W pokonanym polu wicemistrz olimpijski pozostawił m.in. Bryanta Jenningsa i byłego mistrza świata federacji WBC, Bermane'a Stiverne'a. 

Zobacz także: Adam Kownacki kontra Luis Ortiz na liście życzeń ESPN

Adam Kownacki 7 marca stoczy pierwszy pojedynek w 2020 roku. Polak jest o krok od walki o tytuł mistrza świata, ale musi poczekać na swoją kolej z uwagi na obowiązkowe obrony tytułu Deontaya Wildera i Anthony'ego Joshuy.

Zobacz także: Nokaut Jana Błachowicza w podsumowaniu UFC (wideo)

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Trudne życie taekwondzisty. Aleksandra Kowalczuk: To było straszne

Czy Joy Joyce powinien zostać rywalem Adama Kownackiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL