Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Deontay WilderGetty Images / Jayne Kamin-Oncea / Na zdjęciu: Deontay Wilder

Boks. Deontay Wilder - Tyson Fury 2. Bob Arum spodziewa się 2 milionów sprzedanych PPV

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Szef grupy Top Rank, współodpowiedzialnej za organizację walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym, 22 lutego w Las Vegas, spodziewa się, że sprzedaż praw transmisyjnych do gali przekroczy 2 miliony PPV.

- Naprawdę wierzyłem, kiedy dowiedziałem się, że FOX i ESPN to zrobią, że zostanie sprzedane 2 miliony PPV. Z powodu tych dwóch telewizji zawsze myślałem, że mamy szansę na wyrównanie lub przekroczenie dwóch milionów zakupów. A teraz jestem bardziej niż kiedykolwiek pewny siebie - powiedział Bob Arum

Szef grupy promotorskiej Top Rank, która stoi za karierą Tysona Fury'ego, optymistycznie podchodzi do finansowych spraw związanych z wielkim rewanżem. Warto przypomnieć, że przy okazji pierwszej walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym zostało sprzedanych zaledwie 300 tysięcy subskrypcji PPV. Wówczas pojedynek był transmitowany przez telewizję Showtime. 

Arum podkreśla jednak, że przed drugim starciem Amerykanina z Brytyjczykiem znakomicie funkcjonuje machina promocyjna. - Ludzie mówią o tej walce w całym kraju. Jednym z głównych tematów jest to, w jaki sposób ESPN i FOX go promują. Nikt nigdy nie widział czegoś takiego. Mam na myśli np. reklamę podczas Super Bowl" - dodał Arum. 

W USA koszt wykupu transmisji do gali Wilder - Fury 2 w HD to aż 79,99 dolarów. W Polsce pojedynek pokaże TVP Sport.

Czytaj także:
Jan Błachowicz śladami Rocky'ego
Tyson Fury w formie życia

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #42: Chalidow nadal stawiany nad Błachowiczem? "Trzeba mu dziękować za to, że został w Polsce"

Czy sprzedaż PPV na rewanż Wildera z Furym przekroczy 2 miliony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL