Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam KownackiGetty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Boks. Zamieszanie z transmisją walki Kownackiego? Mateusz Borek zabrał głos

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Nie TVP Sport, a Polsat Sport prawdopodobnie pokaże sobotnią walkę Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem. Taką informację przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Mateusz Borek.

"Duże zamieszanie wokół praw do transmisji do walki Kownacki vs Helenius. Według moich najświeższych informacji walkę w Polsce pokaże Polsat Sport" - napisał na Twitterze dziennikarz i promotor boksu zawodowego, Mateusz Borek.

Jeśli informacje Borka potwierdzą się, to będzie oznaczać, że kibice boksu w Polsce mogą nie zobaczyć pojedynku Adama Kownackiego w otwartej telewizji. We wtorek serwis internetowy bokswpolsce.pl podał, że walka z Barclays Center na nowojorskim Brooklynie będzie transmitowana w TVP Sport i TVP 1.

Niepokonany na zawodowym ringu polski pięściarz w sobotę 7 marca (w Polsce będzie wtedy godz. 2 rano w niedzielę) powalczy o swoje 21. zwycięstwo w karierze. Kownacki jest zdecydowanym faworytem ekspertów w starciu z 36-letnim Finem.

- Dużo znajomych się denerwuje, że na mnie już nie można zarobić. Każdy się cieszył, jak walczyłem ze Szpilką, bo wielu znajomych dużo pieniędzy wygrało (w zakładach bukmacherskich - przyp. red.). A teraz co zrobić? Już się nie opłaca - zażartował "Babyface" w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz:
Boks. Robert Helenius nie wierzy w umiejętności Adama Kownackiego. "Właśnie tam mam przewagę"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43: hitowe starcie z udziałem Mariana Ziółkowskiego? "Ogłoszenie zostawię organizatorom"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL