Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Josie Harris Twitter / DatPiff / Na zdjęciu: Josie Harris

Nie żyje Josie Harris. Była partnerka i matka dzieci Floyda Mayweathera znaleziona martwa

Igor Kubiak
Igor Kubiak
40-letnia Josie Harris została znaleziona we własnym samochodzie. Na razie nie są znane przyczyny śmierci, ale śledczy wstępnie wykluczyli działanie osób trzecich.

Jak informuje "TMZ", policja została wezwana do domu Josie Harris w Kalifornii w poniedziałek ok. godz. 21:30. Oficerowie znaleźli 40-latkę w jej samochodzie. Na miejscu kobieta została uznana za zmarłą. Wiadomo, że w tej sprawie prowadzone jest dochodzenie dotyczące śmierci, a nie zabójstwa.

Harris miała burzliwy związek ze słynnym pięściarzem Floydem Mayweather Jr w latach 1995-2010, który zakończył się 2-miesięcznym aresztem dla Amerykanina. Bokser został oskarżony o przemoc domową wobec partnerki. Z Harris 43-latek ma trójkę dzieci - dwóch synów i córkę.

Mayweather do więzienia trafił za incydent z września 2010 roku. Przyznał się do zaatakowania kobiety, gdy spała - miał ją ciągnąć za włosy na oczach dzieci. Policję o zdarzeniu poinformował najstarszy syn.

Po latach Mayweather zaprzeczył oskarżeniom, tłumacząc, że kobieta była pod wpływem narkotyków. - Jeśli mówią, że to przemoc domowa, to jestem winny. Jestem winny, że próbowałem powstrzymać kogoś, kto jest pod wpływem narkotyków - mówił w 2015 roku.

Po tej wypowiedzi była partnerka pozwała Mayweathera za udzielony wywiad i zażądała zadośćuczynienia w wysokości 20 mln dolarów. Sprawa wciąż jest w toku.

Czytaj też:
-> Oto najlepsi sportowcy dekady. Cristiano Ronaldo trzeci, Lionel Messi jeszcze dalej
-> Floyd Mayweather chce wznowić karierę. Na stole 600 mln dolarów za walki z McGregorem i Nurmagomiedowem

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL