Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tyson FuryInstagram / gypsyking101 / Na zdjęciu: Tyson Fury

Koronawirus. Tyson Fury zbagatelizował rady premiera Borisa Johnsona

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mistrz świata wagi ciężkiej, Tyson Fury, pochwalił się w mediach społecznościowych, że świętował Dzień Świętego Patryka w barze. - Zignorował zalecenia rządu - komentują media.

Tyson Fury znalazł się na cenzurowanym po tym, jak we wtorek (17 marca) hucznie świętował Dzień Św. Patryka. Mistrz świata WBC w wadze ciężkiej razem z bliskimi i przyjaciółmi imprezował w jednym z pubów.

Słynny bokser na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widzimy go trzymającego w ręku szklankę piwa. Obok Fury'ego stoi inny brytyjski pięściarz Isaac Lowe. Dzień wcześniej premier Boris Johnson zaapelował do rodaków, żeby unikali zgromadzeń z powodu pandemii koronawirusa.

"Tyson Fury zignorował zalecenia rządu" - pisze dziennik "Daily Mail". Gazeta podkreśla, że biesiadnicy wyszli z lokalu w środę nad ranem przy tradycyjnej muzyce irlandzkiej. Nie zabrakło też chóralnych śpiewów.

Do środy (18 marca) w Wielkiej Brytanii stwierdzono 2642 przypadki koronawirusa COVID-19. Zmarły 72 osoby. Na całym świecie zdiagnozowano 212 tys. zachorowań (ponad 8,7 tys. ofiar śmiertelnych).


Zobacz:
Boks. Prezydent WBC wierzy w niewinność Tysona Fury'ego
Boks. "Cały czas mamili pieniędzmi". Wraca temat wpadki dopingowej Fury'ego

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL