Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eddie Hearn Getty Images / Andrew Redington / Na zdjęciu: Eddie Hearn

Koronawirus. Eddie Hearn chce przełożyć walki Whyte - Powietkin i Usyk - Chisora

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Sytuacja na świecie, jaką wywołała pandemia koronawirusa, zmusiła Eddiego Hearna do odwołania marcowych i kwietniowych gal. Szef Matchroom Boxing przyznał, że kolejne wydarzenia także stoją pod dużym znakiem zapytania.

2 maja w Manchesterze Dillian Whyte ma zmierzyć Aleksandrem Powietkinem. Z kolei 23 maja Ołeksandr Usyk ma skrzyżować rękawice z Derekiem Chisorą w Londynie. Te dwa hitowe pojedynki trzeba będzie odłożyć w czasie, o czym brytyjski promotor poinformował w rozmowie z "IFL TV".

- W tym tygodniu opublikujemy oficjalne ogłoszenia dotyczące tych dwóch walk. Obecnie szanse na boks w maju, a nawet w czerwcu, są bardzo ograniczone - powiedział Eddie Hearn dla IFL TV.

Z kolei w wywiadzie dla "Sky Sports" szef Matchroom Boxing, przyznał, że ma przygotowane alternatywy dla obydwu starć. 

- Mamy plany awaryjne, by przenieść Whyte - Powietkin na połowę czerwca, Chisora - Usyk pod koniec czerwca, a może na początek lipca. Jest jeszcze przecież Anthony Joshua, który 20 czerwca miał walczyć na stadionie Tottenhamu - dodał Hearn.

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow wrócił do Rosji dokończyć przygotowania
UFC 249 odbędzie się w terminie

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy Eddie Hearn powinien odwołać majowe i czerwcowe gale boksu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL