Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof WłodarczykWP SportoweFakty / Piotr Jagiełło / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk

Boks. Krzysztof Włodarczyk planuje ślub. "To związek, który daje mi ogrom pozytywnych uczuć"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Krzysztof Włodarczyk w czasie pandemii skupia się nie tylko na dbaniu o formę, ale też na życiowych przemyśleniach. Bokser zdradził, że weźmie ślub ze swoją obecną partnerką, Karoliną.

Ze względu na epidemię koronawirusa, Krzysztof Włodarczyk nie może odbywać pełnych treningów. Nie wie też, kiedy odbędzie się jego kolejna walka. Marzy o stoczeniu pojedynku o mistrzostwo świata, który miałby być zwieńczeniem jego kariery. W tym trudnym czasie skupia się też na uspokojeniu swojego życia prywatnego.

W rozmowie z "Super Expressem" Włodarczyk zdradził, że planuje ślub ze swoją partnerką Karoliną, z którą ma urodzoną we wrześniu zeszłego roku córkę Marię. To jego trzecie dziecko. 

- Chcielibyśmy zrobić imprezę, zaprosić nasze rodziny, bliskich i bawić się do białego rana. To będzie ślub cywilny, ale przy okazji chcemy zrobić wesele. Pobawimy się, poskaczemy. Odbędzie się w przyszłym roku - powiedział Włodarczyk.

"Diablo" w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o swojej obecnej partnerce, z którą związany jest już ponad trzy lata. - Jest to związek, który daje mi ogrom pozytywnych uczuć. Mam w sobie tyle miłości, że mógłbym obdarzyć nią niejedno duże miasto np. Warszawę, Nowy Jork czy Moskwę. Mamy z Karoliną do siebie to coś - dodał.

Czytaj także:
MMA. UFC 249 ma odbyć się w kasynie w Kalifornii
Członkowie gangu zabili 22-letniego boksera. Alexis Navidad zastrzelony przed własnym domem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

Komentarze (1):

  • spartan60 Zgłoś
    Lubię Cię chłopaku,jesteś super sportowiec choć miałeś wzloty i upadki ,kto ich nie miał,życzę Ci wszystkiego najlepszego oraz zdobycia ponownie MISTRZOSTWA.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL