Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nikodem Jeżewski (z lewej) oraz Terell Winters (z prawej)Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Nikodem Jeżewski (z lewej) oraz Terell Winters (z prawej)

Boks. Nikodem Jeżewski chce walczyć z Krzysztofem Włodarczykiem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jeden z czołowych polskich bokserów wagi cruiser, Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) jest gotowy do walki z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1, 39 KO). Pięściarz z Kościerzyny do tej pory nie zaznał porażki w zawodowej karierze.

Jeżewski według portalu "Boxrec" jest sklasyfikowany na 5. miejscu wśród pięściarzy kategorii junior ciężkiej w kraju. 28-latek wygrał 18 zawodowych pojedynków i 1 zremisował. 

Pięściarz z grupy promotorskiej Krystiana Każyszki na Twitterze wyraził chęć zmierzenia się z Krzysztofem Włodarczykiem. Jego zdaniem starcie "Diablo" z Arturem Szpilką, o którym głośno mówi się od dłuższego czasu, nie dojdzie do skutku. 

"Chętnie sprawdzę się w ringu z K. Włodarczykiem, skoro szukają solidnej walki w Polsce" - napisał Nikodem Jeżewski

Jeżewski czeka na wyznaczenie nowej daty walki z Dylanem Bregeonem, której stawką ma być pas mistrza Unii Europejskiej wagi junior ciężkiej. Pierwotnie do pojedynku miało dojść 25 kwietnia we Francji.

Starcie z Włodarczykiem byłoby dla boksera z Kościerzyny największym wyzwaniem w sportowej karierze. Jeżewski ostatni raz w ringu zaprezentował się 14 grudnia 2019 roku, pokonując przed własną publicznością Tomasa Lodiego.

Czytaj także:
Potężny nokaut Miguela Baezy (wideo)
Krzysztof Jotko zabrał głos po wygranej

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): walka, jakiej w Polsce nie było! "Uważają, że porywam się z motyką na słońce"

Czy chciałbyś zobaczyć pojedynek Włodarczyk - Jeżewski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL