Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Evander Holyfield Getty Images / Taylor Hill / Na zdjęciu: Evander Holyfield

Boks. Holyfield szykuje się na Tysona? W treningach pomaga mu Władimir Kliczko

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
57-letni Evander Holyfield ciężko trenuje przed planowanym powrotem na ring. Zdaniem obserwatorów, wcale nie chodzi o walkę pokazową.

Świat boksu zawodowego prawdopodobnie stoi u progu wielkich powrotów. Mike Tyson ostatnio imponował formą podczas treningu, zgłaszając chęć stoczenia walk pokazowych. Przygotowania do powrotu do ringu rozpoczął też Evander Holyfield.

57-letniemu Amerykaninowi w odbudowaniu formy pomagają Władimir Kliczko i Antonio Tarver. "Holyfield zatrudnił legendę wagi ciężkiej Władimira Kliczkę, żeby pomógł mu trenować pod kątem ewentualnej trylogii z odwiecznym rywalem - Tysonem" - pisze brytyjski dziennik "Daily Mail".

Gazeta podkreśla, że treningi w wykonaniu Holyfielda wcale nie wskazują na to, że legenda boksu myśli o walkach pokazowych.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online). Akop Szostak negocjuje z federacjami. "Propozycji jest dużo. Kwoty są fajne"

"Najnowszy film zamieszczony w mediach społecznościowych zatytułowano 'Zespół Holyfielda przygotowuje się na bitwę', co sugeruje, że Kliczko znajdzie się w sztabie szkoleniowym weterana, który przygotowuje się do swojej pierwszej walki od prawie 10 lat" - czytamy w serwisie dailymail.co.uk.

"Holy" w rozmowie z mediami przyznał, że starcie nr 3 z Tysonem byłoby "czymś wielkim". Do pierwszej walki pomiędzy nimi doszło w listopadzie 1996 r., kiedy Holyfield pokonał "Bestię" w 11. rundzie przez TKO. W rewanżu Tyson odgryzł kawałek ucha rywala i został zdyskwalifikowany.

Zobacz:
Boks. 57-letni Evander Holyfield ogłosił powrót na ring!
Boks. Syn Evandera Holyfielda zadebiutował w wielkim stylu

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL