Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Mike Tyson i Chris Jericho YouTube / All Elite Wrestling / Na zdjęciu od lewej: Mike Tyson i Chris Jericho

Boks. Mike Tyson wszczął bijatykę na gali wrestlingu (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mike Tyson pojawił się na gali AEW Dynamite w Jacksonville i zrobił niemałe show. Gwiazda wrestlingu, Chris Jericho, wywołała go do walki. Po chwili 53-latek wedle życzenia pojawił się w ringu, a na oczach kibiców rozegrała się niezła awantura.

Jericho chciał, aby Mike Tyson przeprosił go za nokaut, jaki zaserwował mu 10 lat temu. Zapaśnik zamierzał wyrównać rachunki z legendarnym pięściarzem. 

W ringu "Żelazny Mike" pojawił się w towarzystwie gwiazd MMA - Henry'ego Cejudo, Vitora Belforta i Rashada Evansa. - Zaraz wbiję twoje zęby do gardła, rozumiesz mnie - mówił Jericho w kierunku boksera. Te słowa najwyraźniej nie przypadły do gustu Tysonowi. 

Po chwili sprowokowany pięściarz rozerwał swoją koszulę, napiął mięśnie i odepchnął zapaśnika. W ringu rozegrała się awantura.

Całe zdarzenie zostało oczywiście wyreżyserowane. Medialny rozgłos towarzyszy Tysonowi ponownie, od kiedy ten ogłosił swój powrót do ringu. Były mistrz świata w wadze ciężkiej otrzymał już m.in. propozycję walki na gołe pięści. Nieoficjalnie mówi się też, że 53-latek po raz trzeci zmierzy się z Evanderem Holyfieldem, a ich starcie będzie miało charakter pokazowy.

Zobacz nagranie: 

Zobacz także:
Ocieplenie relacji na linii KSW - FEN
Hitowe starcie w planach na lipcową galę KSW

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL